Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 28°23°
6 grudnia 2017

Prezydent Andrzej Duda odwiedzi Jastrzębską Spółkę Węglową

Prezydent Andrzej Duda odwiedzi Jastrzębską Spółkę Węglową
fot. Kancelaria Prezydenta RP / Andrzej Hrechowicz

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Andrzej Duda odwiedzi w czwartek Jastrzębską Spółkę Węglowa, aby wziąc udział w spotkaniu Gwarków. 

Głowa państwa - Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Andrzej Duda odwiedzi w czwartek kopalnię Pniówek, aby wziąć udział w uroczystościach barbórkowych. Informację tą potwierdziła rzecznik Jastrzębskiej Spółki Węglowej Katarzyna Jabłońska- Bajer. Prezydent wygłosi przemówienie okolicznościowe. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW płaci najlepszym. Zatrudnienie bezpośrednio pod spółkę JSW płaci najlepszym. Zatrudnienie bezpośrednio pod spółkę

Kto rządzi w JSW?  Niezaksięgowany węgiel? Kto rządzi w JSW? Niezaksięgowany węgiel?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (36)
Miś07.12.2017 20:09

Wiluś a toboe żal dupe sciska przyjdz do roboty do nas to zobaczysz jaki miód ty i reszta pajacow

wiluś07.12.2017 15:12

Gość...bo rylom już się wszystko pomyliło jak dostali Barbórkę...do dzisiaj chodzą skołowani!!!

Radio Teheran07.12.2017 14:39

"on nie mówił o Ślązakach, tylko o gnidach z raś. I miał rację. Pięknie to ujął: zakamuflowana opcja niemiecka"

To jest nieprawda.
"Ukryta opcja niemiecka" to slowa, nienawidzacego ludzi generalnie, Jaroslawa Kaczynskiego oburzonego mozliwoscia wyboru narodowosci slaskiej w spisie powszechnym. W rezultacie ludzie z calej Polski w kontroburzeniu deklarowali jako druga, narodowosc slaska.

szczepionkowy faszyzm07.12.2017 14:24

jaro sam sobie w kolano strzelił tym szabesgojem... (każdy, kto był w unii wolności, nie powinien w wolnej Polsce być nawet wójtem w pipidowie!)
A co to za baran "pamiętam dobrze"! Słuchaj mośku, nie przepadam za jarkiem, ale on nie mówił o Ślązakach, tylko o gnidach z raś. I miał rację. Pięknie to ujął: zakamuflowana opcja niemiecka.

Won od Barbórki07.12.2017 13:50

Joch już jajca naszykowoł

ss07.12.2017 13:35

o ktorej wystapienie prezydenta Piotra Dudy.

Górnik07.12.2017 11:47

Piotr Duda zorganizował strajk z polecenia Jarosława Kaczyńskiego. Byłe w tym strajku i pamiętam jak związkowcy z "solidarności" zapluwali się żeby strajk podtrzymać. Jak nas pilnowali, żebyśmy nie poszli do domów. Jak nas bezprawnie wyprowadzali na miasto, żeby je sparaliżować i pokazać światu z jaką radością niszczymy wszystko. A gdy mimo tego strajk się rozpadał, bo mieliśmy już dosyć przyjechał Andrzej Duda, który wtedy był kandydatem na prezydenta RP. Ale pojechał do kopalni Knurów i tam namawiał nas do utrzymania protestu a górników z Knurowa do przyłączenia się czynnie a nie tylko solidaryzowanie się z nami. Bo "prawa górników są łamane", "bo górnicy to zawód ważny i godny szacunku" i tym podobne bzdety. Jaki był efekt. Straciliśmy bardzo dużo. Związkowcy dostali forsę a my kopa

Pokaż wszystkie opinie (36)