Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
7 grudnia 2017

Kibic GKS zgubił swoje rzeczy. Są do odbioru na policji

Kibic GKS zgubił swoje rzeczy. Są do odbioru na policji
fot. KMP Jastrzębie

Mieszkanka Jastrzębia korzystając z jednej z taksówek znalazła bluzę wraz z kluczami. Kobieta zgłosiła się do Komendy Miejskiej Policji, gdzie przekazała znalezisko. Każdy, kto może być właścicielem tych rzeczy proszony jest o kontakt z KMP. 

- W dniu 3 grudnia ok. godz. 5:00 kobieta wracając taksówką z lokalu przy ul. Arki Bożka znalazła w taksówce bluzę marki Cropp rozmiar M, koloru szarego z zieloną podpinką i zielonymi elementami ozdobnymi. W jednej kieszeni znajdował się pęk kluczy - 5 sztuk i smycz z napisem GKS Jastrzębie, Jastrzębski styl życia, Ave GKS 1962 oraz brelok o numerze 009625486. Mieszkanka chciała przekazać bluzę kierowcy, ale ten odmówił jej przyjęcia. Pomimo tego, ze na profilu społecznościowym pojawiło się ogłoszenie nikt nie zgłosił się po rzeczy. W związku z czym zostały one dostarczone na KMP w Jastrzębiu-Zdroju w dniu 6 grudnia - informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju mł. asp. Bogusława Dudek.

Każdy, kto może być właścicielem znalezionej bluzy proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Henio09.12.2017 11:22

Bardzo nieprofesjonalny kierowca....Wiadomo że jak ktoś coś zgubi to się zgłosi do taryfy którą jechał ostatnio.Tacy nie powinni pracować w zawodzie!!!
Pasażer ma dbać o znalezione rzeczy w taryfie bo kierowca ma to gdzieś....

seboc08.12.2017 19:44

Zapraszam na Krakowska więcej dilerów niż na Katowickiej

Gość08.12.2017 14:16

Prośba o patrol na Krakowską 15 handel prochami. Dlaczego sprawą nie interesuje się dzielnicowy.

hunter08.12.2017 10:47

Robicie aferę. Rzeczy się pilnuje albo mniej pije. Z jakiej racji taksówkarz ma odpowiadać za rzeczy pozostawione w pojeździe? Zgłosi, a potem poszkodowany stwierdzi, że w bluzie był portfel z pieniędzmi i jeszcze się smrodu narobi. Typowe Janusze.

Rylok08.12.2017 4:51

Prośba o nazwę tej korporacji!

hehe08.12.2017 1:11

Domyślam sie, ze facet nie zapłacił za kurs i zwiał, taksowkarz, trzymal go za bluzę, ale klient się oswobodził, uciekł, a bluza zostala.A driwer zgłosil sprawę, przekazał bluzę, a teraz policja dla podpuchy ogłasza, żeby ktoś się azgłosił do biura rzeczy zaginionych na Śląskiej 12,, a jako gratis zapewnia kajdanki :DDD

Jaka firma taxi?07.12.2017 22:28

Proszę ujawnić co za firma taxi nie zaopiekuje się moimi rzeczami w przypadku wykonania dla mniej usługi, przyjęcia zapłaty i zgubienia przeze mnie rzeczy? Nigdy już nie skorzystam z takiej firmy.
Policja powinna przesłuchać kierowcę taxi:
Przepisy zobowiązują znalazcę cudzej rzeczy do niezwłocznego zawiadomienia o znalezieniu osobę uprawnioną do odbioru rzeczy. Jest to oczywiście możliwe jedynie wówczas, gdy znalazca zna (może ustalić tożsamość) osobę uprawnioną do odbioru rzeczy, przy czym osobą tą nie musi być wyłącznie jej właściciel. W przeciwnym razie obowiązany jest niezwłocznie zawiadomić o znalezieniu starostę właściwego ze względu na miejsce zamieszkania znalazcy lub miejsce znalezienia rzeczy.
Gdy rzecz została znaleziona w budynku publicznym, innym budynku lub pomieszczeniu otwartym dla publiczności albo w środku transportu publicznego, znalazca rzeczy ma obowiązek jej oddania właściwemu zarządcy. Ten zaś powinien oddać rzecz znalezioną staroście, chyba że w terminie 3 dni zgłosi się po nią osoba uprawniona do odbioru rzeczy.

Pokaż wszystkie opinie (8)