Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 23°14°
12 stycznia 2018

Nowe lampy na ulicy Zamkowej

Nowe lampy na ulicy Zamkowej
fot. UM Jastrzębie

Mieszkańcy sołectwa Borynia, a dokładnie ulicy Zamkowej mogą cieszyć się nowymi latarniami. Zamontowano tam 42 lampy LED. Koszt inwestycji to 140 tys. zł. 

W minionym roku Miasto Jastrzębie-Zdrój ogłosiło przetarg na wykonanie oświetlenia w sołectwie Borynia. Wykonano w sumie 1817 mb oświetlenia. Na odcinku o takiej długości świecą 42 lampy LED. Wykonawcą, który wygrał ogłoszony przetarg zostało konsorcjum jastrzębskich firm.

-  Bezpieczeństwo mieszkańców to dla nas priorytet. Dlatego inwestujemy nie tylko w remonty dróg, chodników, ale również w modernizację ich oświetlenia, kierując się przy tym również potrzebami jastrzębian - wyjaśnia zastępca prezydenta Roman Foksowicz.

Realizacja tego zadania kosztowała 140 000,00 zł.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nowe oświetlenie w mieście Nowe oświetlenie w mieście

Będzie nowe oświetlenie w Jastrzębiu Będzie nowe oświetlenie w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
do Do do Dlaczego?14.01.2018 22:47

I niech budują tylko z sensem bo jak marnotrawią pieniądze wszystkich to szlag trafia.
Jak by twoja mama -bo zony na pewno nie masz- wydawała pieniądze na fatałaszki a chodził byś głodny to też byś się oburzał. To te inwestycje działają tak samo. No ale chyba ty tego nie rozumiesz bo masz noc polarną w mózgu.

Gość14.01.2018 13:07

a kiedy w centrum wymienią w chodniki toną w mroku, a i ulicy nie widfać dobbrze, .końcu oświetlenie? To któe jest nie zdaje egzaminu, łatwo o wypadek w takich mrocznych okolicznościach, Weźcie przykład z Pawłowic, gdzie mają lampy oświetlające i drogę i chodnik.-

Do do Dlaczego?13.01.2018 22:41

Was nic nie interesuje oprocz sączenia jadu. Buduja - zle, nie buduja tez zle. Chwala sie - zle, nie chwala jeszcze gorzej.

do Dlaczego???13.01.2018 18:40

No widzisz w norwegi wiedzą o nas a nas twoja Norwegia nie interesuje.

Dlaczego???13.01.2018 17:25

Dlaczego w tym mieście mieszka tylu głupich, którzy nawet nie boją się ośmieszać. Linki do tych komentarzy wysyłam nawet za granicę, do znajomych. A potem mamy się z czego śmiać. Żadna komedia was nie zastąpi.
Pozdrawiam z Norwegii ! Miasto Stavanger ryje z was codziennie.
Tylko nie przestańcie.

Gość12.01.2018 18:42

Dziś siedziałem i patrzyłem przez okno. Remontują chodnik na Pszczyńskiej. Super robota. zapierniczają jak potrzaskani z tym tylko że przez 8 minut. Bo potem 5 chłopa i koparka stoi przez 45 minut bezczynnie. A czemu? Mają tylko jedną małą wywrotkę co wywozi starą podsypkę. i tyle trwa jej kurs z wyładunkiem.
A potem nie dziwota że taki remont ciągnie się latami.

Dlaczego nasi włodarze nie kontrolują takich miejsc i nie wyciągają konsekwencji? Liczy się tylko wydana kasa dla zaprzyjaźnionej firmy.

Będzie kontrola na koniec i odpowiednia fota z profilu na czarno białym polu do rozgrywki?

Radio Teheran12.01.2018 14:10

Za pare tygodni bedzie news "zmodernizowalismy park w Zdroju", bo stanie tam plac zabaw.

Pokaż wszystkie opinie (11)