Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 27°22°
19 stycznia 2018

282 pluszaków trafiło do szpitala dziecięcego

  • 282 pluszaków trafiło do szpitala dziecięcego
  • 282 pluszaków trafiło do szpitala dziecięcego
  • 282 pluszaków trafiło do szpitala dziecięcego
  • 282 pluszaków trafiło do szpitala dziecięcego
Więcej zdjęć:

Zawodnicy Jastrzębskiego Klubu Hokejowego GKS Jastrzębie odwiedzili oddział pediatryczny WSS 2 i przywieźli małym pacjentom 282 pluszowe maskotki. Dzieciaki były zachwycone i maskotkami, i gośćmi. 

Akcja Teddy Bear Toss, która odbyła się na lodowisku Jastor podczas meczu Klubu Hokejowego GKS Jastrzębie z MH Automatyką Gdańsk, polegała na wrzucaniu maskotek na lód po strzeleniu pierwszego gola przez zawodnika jastrzębskiego klubu hokejowego. Kibice doskonale się przygotowali i po oddaniu gola na lodzie znalazło się aż 282 pluszaków.  

Zawodnicy Jastrzębskiego Klubu Hokejowego GKS Jastrzębie - rodzeństwo Łukasz i Radosław Nalewajkowie i słowacki obrońca Jan Homer przekazali maskotki dzieciom przebywającym w Oddziale Pediatrycznym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2.

- Cóż to był za dzień – dla dzieci ogromna niespodzianka i radość z wizyty hokeistów i te promienne uśmiechy na widok maskotek. Każde dziecko otrzymało pluszaka, a ich uśmiech był największym podziękowaniem dla hokeistów i kibiców, bez których tego wydarzenia by nie było. Dziękujemy Wam wszystkim ślicznie w imieniu dzieci za tak piękny gest - mówi Alicja Brocka, rzecznik prasowy szpitala.

Podczas wizyty u małych pacjentów udało się zorganizować mecz unihokeja. Walka była zacięta. Zawodnicy JKH dali z siebie wszystko. Jednak mali zawodnicy nie ustępowali. Gwiazdą pojedynku okazał się Miłosz, który zdobył aż 10 bramek.

 

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu

Hokej:  Cracovia triumfuje w Jastrzębiu Hokej: Cracovia triumfuje w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
mama krystianka 16.05.2018 10:52

fajny pomysł,ostatnio wynajęłam dużą maskotkę na urodziny mojego synka w kreatorzyimprez.pl/atrakcje-dla-dzieci/wynajem-duzych-maskotek/ i był zachwycony. Dzieciakom na pewno by się spodobało.