Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°11°
8 lutego 2018

Prezydent rozdaje pączki z okazji 55-lecia miasta

  • Prezydent rozdaje pączki z okazji 55-lecia miasta
  • Prezydent rozdaje pączki z okazji 55-lecia miasta
  • Prezydent rozdaje pączki z okazji 55-lecia miasta
  • Prezydent rozdaje pączki z okazji 55-lecia miasta
Więcej zdjęć:
fot. kb /jastrzebieonline

Dzisiaj Tłusty Czwartek. Z tej okazji prezydent Anna Hetman rozdaje mieszkańcom pączki. Dodatkowym powodem do świętowania jest 55. rocznica nadania praw miejskich Jastrzębiu. 

Już rano na mieszkańców odwiedzających jastrzębski magistrat czekała słodka niespodzianka. Prezydent Anna Hetaman częstowała pączkami.

 - Urodzin nie da się świętować bez słodkości. Dlatego z okazji jubileuszu nadania praw miejskich naszemu miastu oraz przypadającego dziś Tłustego Czwartku rozdajemy pyszne, tradycyjne pączki – mówiła prezydent.

Mieszkańcy mogą kosztować pączków także przed kinem Centrum, na lodowisku Jastor oraz w Miejskiej Bibliotece Publicznej czy na basenie Laguna oraz w okolicach Miejskiego Ośrodka Kultury czy Miejskiego Zarządu Nieruchomości.

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Tłusty czwartek. Na ulicach rozdawali pączki Tłusty czwartek. Na ulicach rozdawali pączki

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (29)
Jorguś14.02.2018 5:42

Kolejna fajna inicjatywa!!! W końcu wiem, kto jest moim prezydentem! Wiem co robi, co planuje, jak wykonuje. O wszystkim jestem informowany. Taki własnie powinien być prezydent miasta- dla ludzi!!!! I taka jest Pani Prezydent. Przypomnijcie sobie tylko co robił Janecki-nic, dbał tylko o swoją wioskę, a do ludzi wychodził tylko na tydzień przed wyborami. Dla ludzi nie robił nic- w mieście były tylko Dni Jastrzębia i pijacki sylwester pod kinem centrum. Teraz każdy mieszkaniec wie, że imprezy są dla niego, a nie dla wybranej części rządzących (tak jak to robi teraz dalej pisowska rada miasta). Jeszcze raz brawa dla Pani Prezydent- tak trzymać!!!!

Śmieszne13.02.2018 21:38

Ludzie w Jastrzębiu ciągle narzekają i będą bo każdy co pisze takie głupoty sądzi że wszystko można zrobic na pstrykniecie palcami...zal mi was troche ludzie bo wcześniej tez prezydent był złodziejem ktory robił wszystko pod siebie i swoja wioche i to tyle...a ile czasu był prezydentem? I gdzie te wasze zmiany za jego kadencji? Wiec skończcie pisać pierdoly bo oczy bola

gość12.02.2018 15:40

Każdy chwyt dobry byle strzelić fotkę. Na kolejną prezydenturę niema co liczyć pomimo tych pączków i zwiększenia liczby pracowników w magistracie! Same straty a "0" korzyści dla Mieszkańców!

gość10.02.2018 12:02

Dlaczego w porzednich latach podczas "urzędolenia" nie częstowała pączkami z tej samej rocznicy swoich urodzin? Na siłę chce zostać kolejny raz prezydentem Niestety, niech przestanie marzyć i bujać w obłokach. Nic z tego nie będzie!!! Najgorszy prezydent w skali Miastaa i Kraju!

do do godz. 22.0109.02.2018 23:06

Ty masz za to ogładę pisząc ''Gdzieś mam jej pączki'' durny cebulaku

Makaroniorz09.02.2018 9:53

Dostać paczka od najgorszego prezydenta miasta Wstyd jak pieron

gosc 08.02.2018 23:38

zabolaooo lolaku??:D

Pokaż wszystkie opinie (29)