Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
26 lutego 2018

J. Wałęsa: "PiS chce wyprowadzić Polskę z Unii Europejskiej"

J. Wałęsa: "PiS chce wyprowadzić Polskę z Unii Europejskiej"
fot. kb /jastrzebieonline

Piątkowe spotkanie Klubu Obywatelskiego, na które zaproszenie przyjął europoseł Jarosław Wałęsa, cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców.

Podczas spotkania Jarosław Wałęsa stwierdził, że znaczenie Polski we wspólnocie europejskiej drastycznie spadło.

- Coraz trudniej nam wyjaśniać kolegom z innych krajów to, co tutaj, w Polsce się dzieje i przekonywać ich do swoich racji. Nie jest łatwe realizować polski interes w kontekście polityki obecnie rządzącej w Polsce partii - mówił europoseł.

Jarosław Wałęsa odpowiedział na pytanie czy PiS prowadzi działania do wyprowadzenia Polski z Unii Europejskiej, chociaż oficjalnie temu zaprzecza.

Podczas dyskusji europoseł przyznał, że już najwyższy czas, aby rozpocząć rzeczową dyskusję na temat wprowadzenia waluty euro w naszym kraju.

- Trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie, czy chcemy, aby Polska znajdowała się w głównym nurcie UE? Czy chcemy stanowić trzon państw, które maja realny wpływ na politykę wspólnotową? Pozostawanie na obrzeżach Unii, kiedy nie ma się za bardzo wpływu na to, co się dzieje nie jest dobre dla interesów naszego kraju. Oczywiście przyjęcie euro trzeba odpowiednio przygotować. Należy spełnić ściśle określone kryteria ekonomiczne, ale już należy zacząć o tym merytoryczną debatę - przekonywał Jarosław Wałęsa.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji

Jar wygląda jak śmietnik Jar wygląda jak śmietnik

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (108)
Tadek04.03.2018 9:58

Nie chcemy waluty euro a ni tych dwóch chłopków u władzy!!!

miłek28.02.2018 0:32

Czemu gadowski jeszcze nie siedzi za to co zrobił z Jastrzebiem PKM i nie tylko?

do natan 27.02.2018 22:17

Masz niepolskie imię i dlatego też cię nie lubię, a nawet gardzę tobą. Pasi?

natan27.02.2018 13:52

Nie lubię Bolków konfidentów bo zniszczył życie nie jednemu nie jednej Polce.

won26.02.2018 21:25

spadaj stąd, PO nikt tu nie kocha, wyjazd !!!!

ruptadali26.02.2018 21:03

Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych adekwatnie dosadnych słów, które mogłyby choć w nikłym zarysie określić małość, niecność, nikczemność, haniebność, podłość, wyrachowanie, kłamliwość, obłudę, załganie, fałszywość, hipokryzję, plugawość, bezwstyd, brak skrupułów, cynizm i jedno wielkie zgniłe bajoro schizofrenicznej blagi tego chorego człowieczka, paranoicznego socjopaty, żyjącego w swym małym, poskręcanym, chorym i spaczonym wirtualnym światku własnych fobii, obsesji, psychoz, natręctw, paranoi, projekcji, manii i wiecznej konfabulacji - którym jest ten mały i spasiony, tchórzliwy, życiowy nieudacznik z Żoliborza!

SB26.02.2018 20:46

Jedynym słowem J.W też donosi.

Pokaż wszystkie opinie (108)