Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°16°
9 marca 2018

Panie spoliczkowały się w Dniu Kobiet na "Manhattanie"

Panie spoliczkowały się w Dniu Kobiet na "Manhattanie"
fot. KMP Jastrzębie

Okazuje się, że nawet w Międzynarodowym Dniu Kobiet niektórym paniom trudno powściągnąć emocje i dochodzi do rękoczynów, wzywani są mundurowi. 

W czwartek ok. godz. 22:00, Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju otrzymała zgłoszenie od mieszkanki bloku socjalnego przy ul. Pszczyńskiej, że została uderzona w twarz przez sąsiadkę. Na miejsce udał się policyjny patrol. Mundurowi nie stwierdzili poważnych obrażeń u zgłaszającej, która jednak podtrzymała twierdzenie, że została naruszona jej nietykalność osobista. Policjanci wylegitymowali obie panie, a poszkodowaną poinformowali o dalszym toku postępowania w trybie prywatnoskargowym.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Weekend pod wzmożonym nadzorem Weekend pod wzmożonym nadzorem

16-latek jechał na lewych tablicach bez uprawnień 16-latek jechał na lewych tablicach bez uprawnień

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (22)
an12.03.2018 22:34

Oprócz większego lokalu nic im nie brakuje. Nawet można kupić alkohol nie wychodząc z budynku.

eżyk11.03.2018 18:51

oni taxówkami tam jeżdżą wyłącznie

aż miło11.03.2018 18:50

ci się tam bawią :)

Marek10.03.2018 22:02

Mieszkają za darmo, zapewnia im to urząd i dyrektor zarządu blokami miejskimi. Opieka społeczna daje im kasę z naszych podatków, bo piszą o pomoc. Lokatorzy chlają lub ćpają i jeżdźą autami a czynszów i za media nie płacą!!!!

seboc10.03.2018 10:07

Bieda jak huhu A w każdym oknie wisi satelita! Pojedzie na Gagarina z parkingu widać jakie mają tam ludzie tv po 60 cali A nawet większe. Ale żeby czynsz płacić to już kasy nie ma. Chory kraj

Gość10.03.2018 9:42

Nie do wiary! Mieszkają za darmo, robią syf i jeszcze ktoś im tam sprząta i naprawia dewastacje?! A kto za to wszystko płaci? Pytanie retoryczne...

danio10.03.2018 7:37

Patologia pełną parą...

Pokaż wszystkie opinie (22)