Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
13 marca 2018

Trampoliny specjalnie dla pań. Rusza zumba na "Lagunie"

Trampoliny specjalnie dla pań. Rusza zumba na "Lagunie"
fot. kb / jastrzebieonline.pl

Dzień Kobiet można spędzać na różne sposoby. Tradycyjnie już kryta pływalnia „Laguna” z tej okazji oddaje cały obiekt do dyspozycji pań. Również i w tym roku nie zabrakło chętnych, aby wspólnie świętować.

Trampoliny to hitowe zajęcia na basenie „Laguna”. Nie brakuje pań, które biorą w nich udział.  I to właśnie na nich ćwiczyły panie w przeddzień swojego święta. Dobrze dobrane ćwiczenia plus odpowiednia muzyka no i oczywiście prowadząca z dużym poczuciem humoru - Marina, to przepis na udane popołudnie w wodzie, podczas gdy za oknami jest jeszcze szaro, buro i ponuro. Nie był to jednak koniec lagunowych atrakcji. Tuż za trampolinami wystartował aerobik w wodzie. Instruktorka Kasia szybko rozruszała panie, które nie tylko otrzymały sporą dawkę ruchu, ale także zabawy.  

Jednak to jeszcze nie wszystko. Pracownicy basenu zadbali o kolejne niespodzianki dla pań. Mogły bezpłatnie skorzystać z masażu twarzy, pleców, zabiegu pielęgnacyjnego na dłonie. Był też wykład poświęcony zagadnieniom prawidłowego odżywiania. Oprócz tego częstowano wszystkich, kawą, czekoladą, herbatką. Panie wzięły udział w loterii, w której każdy los gwarantował upominek.

- Takie popołudnie, jak ten  z okazji Dnia Kobiet, to doskonały relaks. Mamy do dyspozycji basen z ciekawymi zajęciami, saunę, panie kosmetyczki, a także coś słodkiego. Można pogadać, odprężyć się, zapomnieć o tym, co nas trapi na co dzień. Panie z basenu „Laguna”, jak zwykle zadbały o to, aby czułyśmy się jak najlepiej - dzieliła się wrażeniami jedna z uczestniczek potkania.

A już niedługo kolejne atrakcje na „Lagunie”. W czwartek ruszają zajęcia zumba w wodzie, godzina 20:00 oraz w piątek o godz. 18:00, 19:00, 20:00. Bilet na zajęcia to wydatek 15 zł.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Aquapark powstanie na Poznańskiej? Aquapark powstanie na Poznańskiej?

Woda w basenie będzie cieplejsza Woda w basenie będzie cieplejsza

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość13.03.2018 19:07

I pięknie

Makaroniorz13.03.2018 17:33

Była prezydentówna?

Teresa 13.03.2018 11:27

Podziękowania dla pracowników basenu którzy sprawili że to popołudnie było super. Zresztą panie tam pracujące i ratownicy są bardzo mili i każda wizyta na aqua aerobiku to super zabawa.