Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°17°
13 marca 2018

Trampoliny specjalnie dla pań. Rusza zumba na "Lagunie"

Trampoliny specjalnie dla pań. Rusza zumba na "Lagunie"
fot. kb / jastrzebieonline.pl

Dzień Kobiet można spędzać na różne sposoby. Tradycyjnie już kryta pływalnia „Laguna” z tej okazji oddaje cały obiekt do dyspozycji pań. Również i w tym roku nie zabrakło chętnych, aby wspólnie świętować.

Trampoliny to hitowe zajęcia na basenie „Laguna”. Nie brakuje pań, które biorą w nich udział.  I to właśnie na nich ćwiczyły panie w przeddzień swojego święta. Dobrze dobrane ćwiczenia plus odpowiednia muzyka no i oczywiście prowadząca z dużym poczuciem humoru - Marina, to przepis na udane popołudnie w wodzie, podczas gdy za oknami jest jeszcze szaro, buro i ponuro. Nie był to jednak koniec lagunowych atrakcji. Tuż za trampolinami wystartował aerobik w wodzie. Instruktorka Kasia szybko rozruszała panie, które nie tylko otrzymały sporą dawkę ruchu, ale także zabawy.  

Jednak to jeszcze nie wszystko. Pracownicy basenu zadbali o kolejne niespodzianki dla pań. Mogły bezpłatnie skorzystać z masażu twarzy, pleców, zabiegu pielęgnacyjnego na dłonie. Był też wykład poświęcony zagadnieniom prawidłowego odżywiania. Oprócz tego częstowano wszystkich, kawą, czekoladą, herbatką. Panie wzięły udział w loterii, w której każdy los gwarantował upominek.

- Takie popołudnie, jak ten  z okazji Dnia Kobiet, to doskonały relaks. Mamy do dyspozycji basen z ciekawymi zajęciami, saunę, panie kosmetyczki, a także coś słodkiego. Można pogadać, odprężyć się, zapomnieć o tym, co nas trapi na co dzień. Panie z basenu „Laguna”, jak zwykle zadbały o to, aby czułyśmy się jak najlepiej - dzieliła się wrażeniami jedna z uczestniczek potkania.

A już niedługo kolejne atrakcje na „Lagunie”. W czwartek ruszają zajęcia zumba w wodzie, godzina 20:00 oraz w piątek o godz. 18:00, 19:00, 20:00. Bilet na zajęcia to wydatek 15 zł.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Chcą trampolin na osiedlu Chcą trampolin na osiedlu

Aquapark powstanie na Poznańskiej? Aquapark powstanie na Poznańskiej?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość13.03.2018 19:07

I pięknie

Makaroniorz13.03.2018 17:33

Była prezydentówna?

Teresa 13.03.2018 11:27

Podziękowania dla pracowników basenu którzy sprawili że to popołudnie było super. Zresztą panie tam pracujące i ratownicy są bardzo mili i każda wizyta na aqua aerobiku to super zabawa.