Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
16 marca 2018

Eko-Okna będą rekrutować w PUP w Jastrzębiu-Zdroju

Eko-Okna będą rekrutować w PUP w Jastrzębiu-Zdroju
fot. Eko-Okna

W czwartek, 22 marca w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jastrzębiu Zdroju odbędzie się giełda pracy z przedstawicielami firmy EKO-OKNA S.A. W tym dniu, od godziny 11:00 wszystkie osoby chętne do pracy w dziale produkcji mają szansę złożyć swoje CV i odbyć rozmowę kwalifikacyjną.

W ubiegłym roku pracę w mieszczącej się w Kornicach firmie znalazło aż tysiąc osób, niedawno liczba ta wzrosła o ponad 500. Obecnie są to już imponujące 4 tysiące pracowników. Rekrutacja trwa jednak nadal, a przedsiębiorstwo poszukuje chętnych do pracy w dziale produkcji. W tym celu EKO-OKNA S.A. uczestniczą w giełdach pracy. Najbliższa odbędzie się w czwartek, 22 marca w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jastrzębiu Zdroju.

EKO-OKNA S.A. największy pod względem obrotu producent okien w Polsce, daje pracownikom przede wszystkim gwarancję stabilnego zatrudnienia na dobrych i przejrzystych warunkach. Zatrudnieni mogą także korzystać z proponowanych benefitów m.in. z karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, bogatego pakietu socjalnego, paczek na święta, możliwości awansu, udziału w szkoleniach i ciekawych projektach oraz największej na Śląsku sieci transportu pracowniczego do zakładu pracy.

Aktualna jest także premia aktywizacyjna w wysokości 1000 zł netto dla tych, którzy posiadają min. 2-letnie doświadczenie i zdecydują się przejść do EKO-OKIEN. Co więcej, każda nowo zatrudniona osoba w dziale produkcji odbędzie specjalne wewnętrzne szkolenie, które przeprowadzone zostanie pod okiem doświadczonego trenera (pracownika firmy). W trakcie nauki kandydat nabędzie wiedzę i umiejętności wymagane do pracy na konkretnym stanowisku.

Natomiast do końca marca, w pobliskich galeriach handlowych w Raciborzu, Rybniku, Wodzisławiu-Śląskim oraz Kędzierzynie-Koźlu dostępne są stanowiska EKO-OKNA S.A. przy których można zaczerpnąć wszelkich informacji na temat pracy w firmie oraz umówić się na rozmowę kwalifikacyjną. Firma proponuje wynagrodzenie na poziomie 1800-2500 zł netto podstawy w zależności od posiadanego doświadczenia zawodowego.

Przez cały czas dokumenty aplikacyjne można przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@ekookna.pl lub zadzwonić pod numer telefonu 32 / 459 15 64.

EKO-OKNA S.A. to międzynarodowy producent stolarki okiennej i drzwiowej z PVC, drewna i aluminium. Na rynku od 1998 roku. Produkcja odbywa się w czterech halach, wyposażonych w najnowocześniejsze, w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne. Proces produkcyjny wspierany jest przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą. Firma stawia na rozwój i innowacje. EKO -OKNA jako pierwsi w Europie wprowadziły do masowej sprzedaży okna wykonane w technologii kształtowego zgrzewania profili V-Perfect. Firma oferuje kilkadziesiąt różnych systemów okiennych i drzwiowych. Produkuje także systemy przesuwne, rolety, bramy segmentowe czy moskitiery. Wszystko najwyższej jakości, gdyż korzysta z wysokiej klasy materiałów pochodzących od wiodących, europejskich dostawców. Zakład daje gwarancję bezpieczeństwa i trwałości swoich produktów. Działa w oparciu o systemy zarządzania jakością ISO 9001. Posiada też Certyfikat CE.

Autor tekstu: Magdalena Matusik / Adventure Media

 

Artykuł sponsorowany

Polub i udostępnij
Czytaj też

Stawiają na pracę w górnictwie. Najlepsi dostaną etaty Stawiają na pracę w górnictwie. Najlepsi dostaną etaty

Eko Okna rekrutują w galerii handlowej Jastrzębie Eko Okna rekrutują w galerii handlowej Jastrzębie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
gksa22.03.2018 18:09

za 1800 to nawet bez obrazy Koreańczyk z Północy już nie pracuje

Gość22.03.2018 18:07

Jak by płacili atrakcyjnie to nie było by naborów w Urzędzie Pracy. Dobry pracodawca nie musi szukać pracownika bo sami się do niego Cisną.

Ole22.03.2018 9:23

1800zł....co to jest na te czasy.....

Hmmm21.03.2018 18:41

radiowiec---trzy dni czekam na malkontencki komentarz,a tu ni widu,ni słychu opinii specjalisty-znawcy. :/