Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
27 marca 2018

JSW tworzy nowe spółki. Kolejną jest JSW Ochrona

JSW tworzy nowe spółki. Kolejną jest JSW Ochrona
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębska Spółka Węglowa w ramach jak najlepszej organizacji pracy tworzy spółki, jak na przykład Innowacje, czy JSW Ochrona, która zajmuje się ochroną i sprzątaniem wszystkich zakładów spółki.

Jastrzębska Spółka Węglowa posiada pięć kopalń oraz kilkanaście spółek-córek. Wszystko po to, aby zapewnić sobie optymalną organizację pracy. Najmłodszą spółką, która jest zależna od JSW jest JSW Ochrona.

- Spółka JSW Ochrona została powołana jako podmiot mający zajmować się ochroną majątku podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej JSW. Ponadto realizować będzie czynności serwisowe i utrzymania porządku. Podobne spółki funkcjonują w innych dużych spółkach Skarbu Państwa. Udziałowcem większościowym spółki JSW Ochrona jest spółka JSW SiG Sp. z o.o - informuje rzecznik prasowy Jastrzębskiej Spółki Węglowej, Katarzyna Jabłońska-Bajer.

Rzecznik potwierdza, że prokurentem spółki JSW Ochrona został Nikodem Matusiak, syn posła Grzegorza Matusiaka, który ma prawo złożyć swój podpis pod różnymi umowami w zastępstwie jednego z członków zarządu firmy. Jest to uprawnienie reprezentowania firmy na zewnątrz.

Przypomnijmy, że prezesem firmy Szkolenie i Górnictwo, której bezpośrednio podlega Spółka JSW Ochrona jest Gabriel Cyrulik, a zastępcą prezesa zarządu Antoni Augustyn.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Wirtualna rzeczywistość  JSW: Wirtualna rzeczywistość

Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej? Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (76)
Gośc28.07.2018 22:18

Myslimy że zostanie porządek wprowadzony w ochronach , przewietrzyc kadry w ochronach kopalń , a w szczególności na KWK Knurów , wymienic tych dowódców i kierownika przez zasiedzenie nic nie robia tylko bija godziny i kase

zofija20.06.2018 19:41

no to tatus zalatwił synalkowi posadke choc synalek bez wsparcia nic nie umie jak tatus zresztą

byk 30.03.2018 14:15

JSW - spółka córka - JSW DOJNA KROWA

Gość29.03.2018 20:12

Udziałowcem większościowym spółki JSW Ochrona jest spółka JSW SiG Sp. z o.o . A Sigu JSW S A powstaje kolejny nowotwór w JSW po to aby kolesi na stołkach usadzić. Najprościej przecież można przyjąć ochronę i sprzątaczki pod JSW ale po co ? dlaczego? Ile matka będzie mieć jeszcze (spółek)córek ...

ober29.03.2018 14:21

a kiedy następna spółka córka spółki JSW SA - moresu niy mocie

Prezes 29.03.2018 6:53

I kasę się rozwala!!!

Elektemeryt28.03.2018 22:40

Pamiętam jak Matusiak był na zofiowce... Kalfaktorem. Dzisiaj poseł, który obsadza i decyduje o kadrach jsw. Nie może być dobrze w tym kraju.

Pokaż wszystkie opinie (76)