Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 26°19°
24 kwietnia 2018

Zastępca prezydenta odchodzi ze stanowiska

Zastępca prezydenta odchodzi ze stanowiska
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Janusz Buda nie będzie już zastępcą prezydenta miasta. Odchodzi ze stanowiska. W poniedziałek złożył wypowiedzenie umowy o pracę.  Na razie nie wiadomo, kto będzie jego następcą.

Janusz Buda żegna się ze stanowiskiem zastępcy prezydenta miasta. 23 kwietnia br. złożył wypowiedzenie umowy o pracę.

- Dziękuję prezydentowi za współpracę. Przez ostatnie miesiące wspólnie pracowaliśmy, podejmując działania, które z pewnością przysłużyły się miastu i jego mieszkańcom – komentuje prezydent Anna Hetman.

Janusz Buda stanowisko zastępcy prezydenta Jastrzębia-Zdroju pełnił od 15 grudnia 2014 roku. Umowa o pracę została rozwiązana za porozumieniem stron. Wiceprezydent swoje obowiązki będzie pełnił do 30 kwietnia.

- Już teraz pragnę podziękować pani prezydent, wszystkim pracownikom Urzędu Miasta i jednostek miejskich oraz Radzie Miasta za wspólne działania, które były realizowane dla jastrzębian i przyczyniły się do rozwoju naszego miasta - powiedział wiceprezydent Janusz Buda.

W ramach swoich obowiązków drugi zastępca prezydenta nadzorował prace wydziałów gospodarki komunalnej, spraw obywatelskich i komunikacji, ochrony środowiska i rolnictwa, polityki społecznej i mieszkaniowej, spraw rodzinnych i alimentacyjnych, a także Miejskiego Zarządu Nieruchomości, Ośrodka Pomocy Społecznej, Domu Pomocy Społecznej, Domu Nauki i Rehabilitacji dla Dzieci Niepełnosprawnych, Publicznego Żłobka Nr 1, Zespołu Ognisk Wychowawczych oraz Jastrzębskiego Zakładu Komunalnego.

Nazwisko nowego wiceprezydenta poznamy w najbliższym czasie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

21 października odbędą się wybory samorządowe 21 października odbędą się wybory samorządowe

OWN czeka na mieszkańców OWN czeka na mieszkańców

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (56)
Gość29.04.2018 12:34

Jakby PO było przy władzy to on by nie zrezygnować :)

Gość28.04.2018 8:04

W polityce już nic nie znaczy, niech się nie łudzi.

syn sąsiada27.04.2018 14:34

Chłop okazał się zupełnie bez charakteru.
Pewnie żonka kazała mu zbierać manatki i zrobił tak jak chciała.
Wstyd, że gościu jest z lewicy.

Radio Teheran27.04.2018 13:55

"Gdzie wtedy biedak znajdzie robotę?"

Przepisze sie do innej partii, co za problem. Patrz na zyciorysy gwiazd jastrzebskiego PiS-u. Cale zycie sie slizgaja, przewalacze i kombinatorzy.

Gość27.04.2018 13:31

Tak działa, pis - tak kupuje ludzi. Tak postępują ludzie bez charakteru,łasi na pieniądze. Przypatrzcie się i zapamiętajcie.

Gość27.04.2018 13:09

Czy Janusz jest tak naiwny i mysli ze pis go nie w.... jak będzie juz nipotrzebny. Gdzie wtedy biedak znajdzie robotę? Jaki stary, taki głupi...

mieszkaniec 27.04.2018 8:01

Co z darmową komunikacją dla mieszkańców Jastrzębia?

Pokaż wszystkie opinie (56)