Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
24 kwietnia 2018

Zastępca prezydenta odchodzi ze stanowiska

Zastępca prezydenta odchodzi ze stanowiska
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Janusz Buda nie będzie już zastępcą prezydenta miasta. Odchodzi ze stanowiska. W poniedziałek złożył wypowiedzenie umowy o pracę.  Na razie nie wiadomo, kto będzie jego następcą.

Janusz Buda żegna się ze stanowiskiem zastępcy prezydenta miasta. 23 kwietnia br. złożył wypowiedzenie umowy o pracę.

- Dziękuję prezydentowi za współpracę. Przez ostatnie miesiące wspólnie pracowaliśmy, podejmując działania, które z pewnością przysłużyły się miastu i jego mieszkańcom – komentuje prezydent Anna Hetman.

Janusz Buda stanowisko zastępcy prezydenta Jastrzębia-Zdroju pełnił od 15 grudnia 2014 roku. Umowa o pracę została rozwiązana za porozumieniem stron. Wiceprezydent swoje obowiązki będzie pełnił do 30 kwietnia.

- Już teraz pragnę podziękować pani prezydent, wszystkim pracownikom Urzędu Miasta i jednostek miejskich oraz Radzie Miasta za wspólne działania, które były realizowane dla jastrzębian i przyczyniły się do rozwoju naszego miasta - powiedział wiceprezydent Janusz Buda.

W ramach swoich obowiązków drugi zastępca prezydenta nadzorował prace wydziałów gospodarki komunalnej, spraw obywatelskich i komunikacji, ochrony środowiska i rolnictwa, polityki społecznej i mieszkaniowej, spraw rodzinnych i alimentacyjnych, a także Miejskiego Zarządu Nieruchomości, Ośrodka Pomocy Społecznej, Domu Pomocy Społecznej, Domu Nauki i Rehabilitacji dla Dzieci Niepełnosprawnych, Publicznego Żłobka Nr 1, Zespołu Ognisk Wychowawczych oraz Jastrzębskiego Zakładu Komunalnego.

Nazwisko nowego wiceprezydenta poznamy w najbliższym czasie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego

Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok" Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (56)
Gość29.04.2018 12:34

Jakby PO było przy władzy to on by nie zrezygnować :)

Gość28.04.2018 8:04

W polityce już nic nie znaczy, niech się nie łudzi.

syn sąsiada27.04.2018 14:34

Chłop okazał się zupełnie bez charakteru.
Pewnie żonka kazała mu zbierać manatki i zrobił tak jak chciała.
Wstyd, że gościu jest z lewicy.

Radio Teheran27.04.2018 13:55

"Gdzie wtedy biedak znajdzie robotę?"

Przepisze sie do innej partii, co za problem. Patrz na zyciorysy gwiazd jastrzebskiego PiS-u. Cale zycie sie slizgaja, przewalacze i kombinatorzy.

Gość27.04.2018 13:31

Tak działa, pis - tak kupuje ludzi. Tak postępują ludzie bez charakteru,łasi na pieniądze. Przypatrzcie się i zapamiętajcie.

Gość27.04.2018 13:09

Czy Janusz jest tak naiwny i mysli ze pis go nie w.... jak będzie juz nipotrzebny. Gdzie wtedy biedak znajdzie robotę? Jaki stary, taki głupi...

mieszkaniec 27.04.2018 8:01

Co z darmową komunikacją dla mieszkańców Jastrzębia?

Pokaż wszystkie opinie (56)