Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°15°
20 czerwca 2018

Policjant dobrze boksował na zawodach

Policjant dobrze boksował na zawodach
fot. Policja Śląska

Podczas III Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego im. Tadeusza Wijasa na ringu zaprezentowali się zawodnicy, wśród nich był mundurowy - sierżant  sztabowy Adam Grabiec.

W miniony weekend policjant stoczył kolejną z walk, tym razem jednak nie punktowaną, ale wieńczącą zmagania młodych bokserów. Jako wieloletni członek jastrzębskiego bokserskiego klubu sportowego wystąpił w pojedynku z Kacprem Miąsko pochodzącym z Grudziądza.

- Walkę zawodowców mogli podziwiać zarówno młodzi zawodnicy, ale także licznie przybyli goście. Wśród nich na vipowskiej loży zasiedli m.in. Anna Hetman - Prezydent Miasta Jastrzębia-Zdroju, Marian Kasprzyk - złoty medalista igrzysk olimpijskich, czy wielu cenionych zawodników tj. Damian Jonak i miłośników boksu. Zawodowcom kibicowali też zrzeszeni w klubie, przyjaciele i bliscy - informuje Śląska Policja.

III Międzynarodowy Turniej Bokserski odbył się w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej, a patronat nad nim objęło miasto. Organizatorem natomiast był BKS w Jastrzębiu-Zdroju, dzięki któremu policjant może dziś walczyć na światowych ringach.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Fałszywi policjanci zaatakowali Uwaga! Fałszywi policjanci zaatakowali

Siedzieli na dachu wieżowca i pili alkohol Siedzieli na dachu wieżowca i pili alkohol

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
KAZ20.06.2018 12:01

To pani Ania też boksowała?