Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
3 lipca 2018

Zaatakował ratowników i groził im śmiercią

Zaatakował ratowników i groził im śmiercią
fot. Policja.pl

Policjanci  zatrzymali 30-latka, który zaatakował ratowników medycznych. Szarpał ich, a także groził im śmiercią. Twierdził, że nie podda się bez walki. 

W trakcie próby udzielenia pomocy kobiecie, nietrzeźwy partner poszkodowanej wyzywał sanitariuszy, szarpał ich, a także groził im śmiercią. Mężczyzna nie reagował również na polecenia interweniujących mundurowych, twierdząc, że nie podda się bez walki...W efekcie agresor został zatrzymany. Za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej ratowników medycznych grożą mu 3 lata więzienia.

- W sobotę, tuż po godzinie 13.00 policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego zostali wezwani na interwencję, gdzie na ulicy Wesołej, ratownicy medyczni udzielali pomocy leżącej na ulicy kobiecie, a jej agresywny partner wyzywał ich, szarpał, a także zagroził im śmiercią. Podczas interwencji mundurowych, 30-latek nadal był agresywny i nie reagował na polecenia policjantów, twierdząc, „że nie podda się bez walki”. W efekcie stróże prawa obezwładnili go i mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Przyznał się do zarzucanych mu czynów - mówi mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej ratowników medycznych grożą mu 3 lata więzienia.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Radio Teheran03.07.2018 8:23

Scenki rodzajowe

inzynier BOLEK03.07.2018 8:02

typowy cygan !