Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°13°
12 lipca 2018

Jastrzębianin zdobył złoto w zawodach piłki plażowej

Jastrzębianin zdobył złoto w zawodach piłki plażowej

Bartosz Łosiak dołożył do swojej bogatej medalowej kolekcji kolejne ważne trofeum. W duecie z Piotrem Kantorem wygrał turniej FIVB World Tour w Warszawie. 

Kantor i Łosiak w fazie play-off z kwitkiem odprawiali kolejno Litwinów, Rosjan oraz Czechów (którym wcześniej ulegli w fazie grupowej - była to jedyna porażka Łosiaka i Kantora w rozgrywanym w Warszawie turnieju) oraz Holendrów. W finale Bartosz Łosiak i Piotr Kantor po zaciętym boju pokonali Brazylijczyków Felipe i Evandro (29-27, 21-13, 15-12). Trzecie miejsce w turnieju zajęła ekipa Samoilov/Smedins z Łotwy. To drugie zwycięstwo jastrzębianina  w tym zawodach piłki plażowej, gdzie grają najlepsi zawodnicy na świecie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

 Pomarańczowi bez punktów w Rzeszowie Pomarańczowi bez punktów w Rzeszowie

Dobry występ siatkarek z SMS Dobry występ siatkarek z SMS

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Kibic17.07.2018 12:04

Moje gratulacje

Rymekkk12.07.2018 10:45

Sport zawsze kojarzy się z piwem - to oczywiste

Gość12.07.2018 10:01

Brawo!

do mieszkaniec 12.07.2018 8:44

świetnie ;)