Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
7 sierpnia 2018

Jastrzębska spółdzielnia mieszkaniowa nagrodzona "Brylantem Gospodarki"

Jastrzębska spółdzielnia mieszkaniowa nagrodzona "Brylantem Gospodarki"
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Nowa" została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w X edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2017 roku.

Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki organizowany jest od 2008 roku przez Instytut Europejskiego Biznesu. Przedsiębiorstwa i banki działające w Polsce są analizowane pod względem wyników finansowych. W tegorocznej edycji zbadano dane z prawie 70 tys. polskich przedsiębiorstw i wyłoniono zwycięzców za 2017 rok.

- Otrzymany po raz pierwszy tytuł Brylanty Polskiej Gospodarki 2017 dla naszej spółdzielni jest dużym wyróżnieniem i potwierdzeniem prowadzenia właściwej gospodarki finansowej, a także realizacji właściwych kierunków rozwoju - informuje SM „Nowa”  w swoim biuletynie „Nowa” z lipca br.

Polub i udostępnij
Czytaj też

ZS nr 6: Szkoła językami stoi ZS nr 6: Szkoła językami stoi

"JSW wpisuje się w nauczanie Kościoła Katolickiego" "JSW wpisuje się w nauczanie Kościoła Katolickiego"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
Mieszkaniec12.08.2018 11:34

Nie znam większych oszustów niż spółdzielnia NOWA. W nagrodę powinni mieć rozprawę za rozprawą

Gość08.08.2018 8:11

Fajnie, może nie zasłużona nagroda ale na tle GSbm z wodzislawia ktora trzyma w garści nowe bloki na dubielcu to macie raj!!!!

Gość08.08.2018 7:59

Hexa, masz rację taką spelunę trudno spotkać nawet w slamsach . Zobaczysz jak i kto tam się bawi, a z pewności nie kupisz mieszkania w tej okolicy. Pracownicy spółdzielni odbioru prac remontowych dokonują jednak w innym lokalu.

Hexa07.08.2018 23:59

Splendoru dodaje lokal Fox i muza piątkowo-sobotnia umilająca życie lokatorom wyróżnionej Spółdzielni. No można powiedzieć klasa europejska... Nigdzie tak nie mają! Nic, tylko tu mieszkać i kupować mieszkania, bo są coraz tańsze.

wujo07.08.2018 12:37

"Sprawdziliśmy jakiej rangi jest to nagroda i? wydaje się, że całość swoją formą przypomina wielkanocną pisankę. Wszystko pięknie wygląda z zewnątrz, ale niestety jest puste w środku. Instytut Nowoczesnego Biznesu to właśnie piękna nazwa, kryjąca pod sobą Agencję Reklamową z Lublina. Firma ta zajmuje się szkoleniami marketingowymi, tworzy kampanie reklamowe i generalnie dba o to, aby firma dobrze prezentowała się w mediach, głównie intrenetowych. Patronami medialnymi widniejącymi na dyplomach są: portal businessnow.pl oraz magazyn Europejska Firma. Obie kryją się pod tym samym adresem - businessnow.pl i raczej nikt o nich nie słyszał.

Jak zatem przyznawany jest Gepard Biznesu? W 2012 roku, czyli wtedy kiedy ZGiUK statuetkę otrzymał, tytuł Gepard Biznesu 2012 uzyskało 10 780 firm z Polski. ZGiUK notowany był na 7249 miejscu w rankingu. Skąd zatem szum i gratulacje płynące za te wyniki po dziś dzień?

Odpowiedź na to pytanie znaleźć możemy w regulaminie konkursu. Aby otrzymać nagrodę wystarczy wykazać wzrost wartości rynkowej o 10% w ciągu 2 lat. Spełnienie tego warunku nie znaczy wcale, że statuetkę i dyplom otrzymamy. Jak głosi regulamin: ?5. Statuetki są bezpłatne dla zwycięzców rankingów branżowych, jeżeli zostaną odebrane na jednej z konferencji, organizowanej przez ULAN Sp. z o.o. W pozostałych przypadkach statuetki są płatne ? 800 zł netto.? Bezpłatnie, pod warunkiem uczestnictwa w konferencji, odebrać można także dyplom. Koszty konferencji przybliża inny punkt regulaminu: ?3. Udział w konferencjach jest płatny: 400 zł netto od osoby.? Podobnymi restrykcjami obarczone jest samo używanie loga promocyjnego Gepard Biznesu."
https://eluban.pl/miasto/707,ile-wart-gepard.htm 

Radio Teheran07.08.2018 9:09

"organizowany jest od 2008 roku "

I juz 6 osob polubilo mordoksiagowy profil Brylantu.

A2D207.08.2018 8:53

Dla mnie zasłużona nagroda bardzo pozytywnie oceniam działania spółdzielni jest czysto koszenie na bieżąco ogródki pod blokiem czynsz przyzwoity na klatkach też ok

Pokaż wszystkie opinie (13)