Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
9 sierpnia 2018

"Menele" opanowały toaletę w Parku Zdrojowym

"Menele" opanowały toaletę w Parku Zdrojowym
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Park Zdrojowy to oaza ciszy i spokoju. Tak jak każde miejsce publiczne nie może obejść się bez toalety i to właśnie, kto i w jaki sposób z niej korzysta stało się ostatnio problemem.

Na sprawę zwrócił uwagę radny Józef Kubera, który zaapelował do straży miejskiej o objęcie toalety częstą kontrolą.

- Ubikacja znajduje się w budynku inhalatorium i obecnie jest oblegana przez różnego rodzaju osoby tzw. meneli. Do tego brak jest oznaczeń, w którym miejscu się znajduje i że jest ogólnodostępna. Proszę o częste kontrole tego miejsca przez Straż Miejską - apeluje w swojej interpelacji radny.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Co dalej z budynkiem Łazienek III w Parku Zdrojowym? Co dalej z budynkiem Łazienek III w Parku Zdrojowym?

Potraktował plac zabaw jak wychodek Potraktował plac zabaw jak wychodek

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Do Straży Miejskiej17.08.2018 19:44

Czy umiecie czytać. Czekamy na sprawozdania z opisem waszej działalności. Jeśli się nie doczekamy, postawimy warunek kandydatom na prezydenta; poprzemy ale gdy SM zostanie rozwiązana. To naszymi pieniędzmi opłacani są Strażnicy.

Buła13.08.2018 22:34

Jastrzębie menelem stoi :)

do SM10.08.2018 8:57

Oczekujemy informacji z SM, co zrobili w tej sprawie. Jeśli nie przedstawią nam swoich działań zaczniemy akcję "Zlikwidować SM" .

Komentator10.08.2018 3:29

Nie pomagać ale tępić.

Gość09.08.2018 19:04

Może są wartościowi, ale piją w miejscach publicznych i załatwiają się wszędzie. Czy każdy tak może? Nie, tylko oni mają przyzwolenie. Niech Samorządne Jastrzębie z Piechoczkiem i Auguścik powystawia więcej jadłodzielni, jeszcze więcej meneli tu przyjedzie.

Rozsądek09.08.2018 18:48

Uważaj, bo sam ni stąd, ni zowąd staniesz się menelem. Wtedy puszczą ci wszystkie hamulce kultury i wyjdzie z ciebie to co z większości ludzi żyjących w ekstremalnych warunkach.
Nie napotykam meneli, na co dzień. Tych, których spotkałem okazali się biednymi ludźmi. Nieszczęśnikami, których trafiło zło. Z rozmów z nimi, wiem jak łatwo spaść na dno. A bywają wśród nich ludzie wartościowi.
A ty, kim jesteś? Kulturę masz na pokaz czy wrodzoną?

Mikołaj09.08.2018 15:48

Co nato bezradny piechoczek. Moze podaruje im jakies mieszkania socjalne na gagarina, pszczynskiej lub stodoly. Niech tam zrobia meline chociaz nie bedzie tego widac.

Pokaż wszystkie opinie (14)