Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 25°17°
Poseł Gadowski Sprawozdanie
24 sierpnia 2018

Czy Wspólnota Samorządowa będzie walczyć o prezydenturę?

Czy Wspólnota Samorządowa będzie walczyć o prezydenturę?
fot. kb /jastrzebieonline

Koniec sierpnia to czas, kiedy poznajemy kolejnych kandydatów na prezydenta miasta. Czy Wspólnota Samorządowa powalczy o fotel włodarza Jastrzębia?

Wspólnota Samorządowa nie zdecydowała jeszcze czy wystawi swojego kandydata w walce o stanowisko Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój. Szef sztabu wyborczego Wspólnoty oraz pełnomocnik komitetu wyborczego radny Damian Gałuszka mówi, że trwają jeszcze rozmowy wewnątrz ugrupowania w tej sprawie. Nieoficjalnie dowiadujemy się, że raczej WS nie będzie miała swojego kandydata. Nie będzie też popierać żadnej osoby wywodzącej się z innych ugrupowań, która będzie walczyła o prezydenturę.

Pewne jest to, że były prezydent Marian Janecki będzie ubiegał się o wejście do Rady Miasta i powrót do lokalnej polityki po czterech latach przerwy.

Polub i udostępnij
Mali Giganci
Czytaj też

Jastrzębianie ruszają w Himalaje - szczyt Nun 7135 m n.p.m. Jastrzębianie ruszają w Himalaje - szczyt Nun 7135 m n.p.m.

Prezydent przekazała aparat USG dla WSS 2 Prezydent przekazała aparat USG dla WSS 2

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (28)
Gość26.08.2018 22:49

Obserwator to właściwie możesz się już pakować

obserwator.26.08.2018 22:29

Jeżeli HETMANKA WYGRA to należy opuścić to miasto.

mieszkanka26.08.2018 15:21

Waldemar nie spinaj się tak,Janecki rządził w sumie 16 lat - jako wice i prezydent a ty chcesz oceniać kogoś po jednej kadencji.A dorobek Pani Pani Hetman w ciągu jednej kadencji przewyższa Pana Janeckiego mimo spłacania przez miasto długu w wysokości 80 milionów.To niebagatelna suma która mogła być przeznaczona na drogi czy chodniki a co do mostów to remonty przeprowadza PKP.Z tego wynika że trzeba dać szansę Pani Prezydent Hetman na następną kadencję a zobaczymy osiągnięcia bo na razie Jastrzębski PiS oraz Wspólnota to hamulcowi.Przypominam o inwestycji w Zdroju , darmowej komunikacji,domu solidarności itp.

Gość26.08.2018 10:17

Kamerzysta to karykatura tego stowarzyszenia. Schowajcue go lepiej, bo przerzniecie wybory. Taka rada

Waldemar25.08.2018 22:06

To nie Janecki a Anna Hetman zrobila ruine z tego miasta kolego
Prosze mi odpowiedziec co takiego zrobila??
Glupi own ktory nie jest wykonczony prosze zobaczyc ile drug mostow jest w fatalnym stanie
U Pani Hetman bylo tak ze wygrala bo duzo obiecala dziekuje

Gość25.08.2018 20:49

Janecki to już historia. Pokazał jak można miasto do ruiny doprowadzić. Mieszkańcy jemu i jego kolesiom podziękowali. Ci co mieli godność odeszli reszta nadal podryguje i liczy na stołek na smyczy Matusiaka który ledwo zipie i tylko jad go trzyma przy życiu. Zdrajca mecenasina wyprowadził się na bzie i pewnie koalicje z Janeckim założy . Kredyt jest komornik jest to dla kasy można się" zeszmacic."

socjalista25.08.2018 16:32

Co się tyczy Janeckiego to też uważam że bez problemu zdobędzie mandat radnego a może zapracuje na drugi.Zgadzam się z gościem z 001

Pokaż wszystkie opinie (28)