Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°16°
TEB
24 sierpnia 2018

Czy Wspólnota Samorządowa będzie walczyć o prezydenturę?

Czy Wspólnota Samorządowa będzie walczyć o prezydenturę?
fot. kb /jastrzebieonline

Koniec sierpnia to czas, kiedy poznajemy kolejnych kandydatów na prezydenta miasta. Czy Wspólnota Samorządowa powalczy o fotel włodarza Jastrzębia?

Wspólnota Samorządowa nie zdecydowała jeszcze czy wystawi swojego kandydata w walce o stanowisko Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój. Szef sztabu wyborczego Wspólnoty oraz pełnomocnik komitetu wyborczego radny Damian Gałuszka mówi, że trwają jeszcze rozmowy wewnątrz ugrupowania w tej sprawie. Nieoficjalnie dowiadujemy się, że raczej WS nie będzie miała swojego kandydata. Nie będzie też popierać żadnej osoby wywodzącej się z innych ugrupowań, która będzie walczyła o prezydenturę.

Pewne jest to, że były prezydent Marian Janecki będzie ubiegał się o wejście do Rady Miasta i powrót do lokalnej polityki po czterech latach przerwy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Mieszkańcy świętowali zakończenie żniw Mieszkańcy świętowali zakończenie żniw

Będzie piąty kandydat na prezydenta miasta Będzie piąty kandydat na prezydenta miasta

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (28)
Gość26.08.2018 22:49

Obserwator to właściwie możesz się już pakować

obserwator.26.08.2018 22:29

Jeżeli HETMANKA WYGRA to należy opuścić to miasto.

mieszkanka26.08.2018 15:21

Waldemar nie spinaj się tak,Janecki rządził w sumie 16 lat - jako wice i prezydent a ty chcesz oceniać kogoś po jednej kadencji.A dorobek Pani Pani Hetman w ciągu jednej kadencji przewyższa Pana Janeckiego mimo spłacania przez miasto długu w wysokości 80 milionów.To niebagatelna suma która mogła być przeznaczona na drogi czy chodniki a co do mostów to remonty przeprowadza PKP.Z tego wynika że trzeba dać szansę Pani Prezydent Hetman na następną kadencję a zobaczymy osiągnięcia bo na razie Jastrzębski PiS oraz Wspólnota to hamulcowi.Przypominam o inwestycji w Zdroju , darmowej komunikacji,domu solidarności itp.

Gość26.08.2018 10:17

Kamerzysta to karykatura tego stowarzyszenia. Schowajcue go lepiej, bo przerzniecie wybory. Taka rada

Waldemar25.08.2018 22:06

To nie Janecki a Anna Hetman zrobila ruine z tego miasta kolego
Prosze mi odpowiedziec co takiego zrobila??
Glupi own ktory nie jest wykonczony prosze zobaczyc ile drug mostow jest w fatalnym stanie
U Pani Hetman bylo tak ze wygrala bo duzo obiecala dziekuje

Gość25.08.2018 20:49

Janecki to już historia. Pokazał jak można miasto do ruiny doprowadzić. Mieszkańcy jemu i jego kolesiom podziękowali. Ci co mieli godność odeszli reszta nadal podryguje i liczy na stołek na smyczy Matusiaka który ledwo zipie i tylko jad go trzyma przy życiu. Zdrajca mecenasina wyprowadził się na bzie i pewnie koalicje z Janeckim założy . Kredyt jest komornik jest to dla kasy można się" zeszmacic."

socjalista25.08.2018 16:32

Co się tyczy Janeckiego to też uważam że bez problemu zdobędzie mandat radnego a może zapracuje na drugi.Zgadzam się z gościem z 001

Pokaż wszystkie opinie (28)