Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-5°
EkoOkna
12 września 2018

Tor dla rolkarzy będzie gotowy pod koniec września

Tor dla rolkarzy będzie gotowy pod koniec września
fot. UM Jastrzębie

Na Stadionie Miejskim ruszyły prace związane z budową toru dla rolkarzy. Wielbiciele rolek będą mogli śmigać na nim już pod koniec września, a więc jeszcze przed nadejściem zimy. 

Całkowita długość toru to 400 metrów bieżących gładziutkiej, asfaltowej nawierzchni, która pozbawiona jakichkolwiek nierówności  będzie  doskonałym podłożem dla rolkarzy. Tor będzie poprowadzony wokół boiska Stadionu Miejskiego. Warto dodać, że Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji planuje planuje w przyszłym roku modernizację jastrzębskiego skateparku, ponieważ urządzenia, które się tam znajdują wymagają modernizacji. Tego typu obiekt, jaki znajduje się w naszym mieście, był jednym z pierwszych w regionie.

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (20)
zwalczaj szczepionkowy terror15.09.2018 12:03

do kiepa z [do "zły" 14.09.2018 10:46]
gościu słusznie napisał, nie widzę w jego wypowiedzi "głupoty", tym bardziej nie podejrzewam, aby Łukasz Kasza śledził ten platfusowy portal.
A yntelygencją rodem z kosher-wybiórczej to ty błysnąłeś, chamie.
Polgks, dokładnie. Te wszystkie akcje ostatnio to czysty PR, jak cała działalność ekipy peło.
Wyprzedzając durne komentarzy chamstwa: nie jestem wyborcą pisuarów.

Gość15.09.2018 6:15

Do mieszkanki i Anety jak wystąpicie publicznie i powiecie to co tu opisujecie stawiam piwo,a jak nie to znaczy że jesteście zakompleksione i jak wam się nie podoba to wyjazd jest jeszcze możliwy

Polgks14.09.2018 21:33

Głupotą budować taki tor na stadionie!!! Tam są treningi i wtedy nie można jeździć!!! Kupa kasy władowana w TRUPA!!!! Lepsza lokalizacja na boisku na Turystycznej! Ale medialnie słabo.

do "zły" 14.09.2018 10:46

Jesteś głupi, dlatego jesteś piszesz o sobie "zły". Zwykły prostak, który chciałby w końcu czymś błysnąć.
Nie nazywasz się Łukasz Kasza?

zły13.09.2018 16:14

Cóż, chyba wybory muszą być każdego roku, bo wtedy figura ma pomysły i pieniądze....
ech...

Do mieszkanka 13.09.2018 15:11

Jesteś trolem pisowskim widać na kilometr nieudacznika

do "trololo"13.09.2018 10:55

Przecież to dla rolkarzy a nie dla stadionu. Co proponujesz, zamknąć stadion na kłódkę i udawać, że go niema? Myśl, zamiast się błąkać bezmyślnie.

Pokaż wszystkie opinie (20)