Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 28°23°
18 września 2018

Nieostrożność mogła doprowadzić do wybuchu

Nieostrożność mogła doprowadzić do wybuchu
fot. pixabay

Państwowa Straż Pożarna wielokrotnie interweniuje w sprawie niebezpieczeństwa związanego z niewłaściwym użytkowaniem kuchenki gazowej. Tak było również w sobotę na ulicy Ruchu Oporu.

Zaniepokojeni mieszkańcy powiadomi strażaków, że w ich bloku ulatnia się gaz. Jeszcze przed ich przybyciem odcięto dopływ gazu do budynku.

- Nadpaleniu uległy dwa kurki z kuchenki gazowej w jednym z mieszkań. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, potwierdzeniu zakręcenia zaworu głównego gazu. Na miejsce przybyło pogotowie gazowe, które zabezpieczyło instalację do czasu naprawy kuchenki gazowej - informuje kpt. Łukasz Cepiel, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Tragiczna majówka. Pięciu górników zginęło  Tragiczna majówka. Pięciu górników zginęło

Uwaga! Przerwa w dostawie gazu Uwaga! Przerwa w dostawie gazu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!