Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 23°14°
25 września 2018

JKH GKS Jastrzębie pokonuje Zagłębie Sosnowiec 3:2

JKH GKS Jastrzębie pokonuje Zagłębie Sosnowiec 3:2
fot. JKH GKS Jastrzębie

Piąty mecz i piąte zwycięstwo JKH GKS Jastrzębie. Podopieczni Roberta Kalabera, który po raz dwusetny poprowadził z ławki jastrzębian nie bez kłopotów pokonali w Sosnowcu tamtejsze Zagłębie 3:2. We wtorek poprzeczka pójdzie mocno w górę, bo na Jastor przyjedzie mistrz Polski, GKS Tychy.

Premierowa odsłona niedzielnego starcia w Sosnowcu nie wskazywała, że losy meczu będą się ważyć do końcowych sekund. Jastrzębianie po golach Petera Fabuša i Łukasza Nalewajki po pierwszej tercji prowadzili 2:0 i mogli spokojnie podejść do kolejnych części spotkania.

Spokój jastrzębian w 25. minucie celnym trafieniem zakłócił jednak Tomáš Káňa i spotkanie się "rozkręciło". Jastrzębianie trzy minuty później ponownie prowadzili różnicą dwóch bramek. Grę w przewadze na gola zamienił Martin Kasperlik. Na odpowiedź ze strony Zagłębia nie trzeba było jednak długo czekać. Grę w przewadze tym razem na gola zamienił Vladimír Luka. Taki stan meczu oznaczał ostrą wymianę ciosów w dalszej części meczu.

Niedzielny wieczór w Sosnowcu należał jednak do bramkarzy obydwu zespołów. W trzeciej tercji mimo wielu okazji do zdobycia kolejnych bramek przez gospodarzy i gości żaden z golkiperów już się nie pomylił. Nasi hokeiści tym samym zainkasowali kolejne trzy punkty w tegorocznych rozgrywkach. Jastrzębianie z kompletem 15 oczek wskoczyli na pozycję lidera przynajmniej do zakończenia meczu w Katowicach, gdzie TAURON KH GKS podejmował Podhale.

We wtorek podopiecznych Roberta Kalabera czeka dużo cięższe zadanie. Na Jastor przyjedzie zespół mistrza Polski, GKS Tychy. Początek tego hitowego starcia, jak to zwykle w przypadku spotkań rozgrywanych na Jastorze w tygodniu o godzinie 18:00. Serdecznie zapraszamy na Jastor. Bilety na to spotkanie można już zakupić poprzez Internet klikając w link:

PHL - 4. kolejka - 23/09/2018 (niedziela) - Sosnowiec - godz. 17:00
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - JKH GKS JASTRZĘBIE 2:3 (0:2, 2:1, 0:0)

0:1 - 13:46 - Peter Fabuš - Maciej Sulka
0:2 - 19:14 - Łukasz Nalewajka - Jakub Michałowski, Jakub Grof
1:2 - 24:54 - Tomáš Káňa
1:3 - 28:05 - Martin Kasperlík - Jakub Grof, Łukasz Nalewajka (5/4)
2:3 - 31:40 - Vladimír Luka - Michał Bernacki (5/4)

Zagłębie Sosnowiec: Czernik (Radziszewski) - Działo, Charousek, Rutkowski, Słaboń, T. Kozłowski - Martinka, Kaluža, Luka, Káňa, Bernacki - Horzelski, Podsiadło, A. Jaskólski, Stojek, Jaroš - Gniewiek, J. Jaskólski, Pędraś, Sikora, P. Jarosz.

JKH GKS Jastrzębie: Raszka (Prokop) - Grof, Michałowski, Kasperlík, Dubinin, Ł. Nalewajka - Sulka, Homer, Komínek, Kulas, Fabuš - Kubeš, Gimiński, Nahunko, D. Jarosz, R. Nalewajka - Bigos, Matusik, Świerski, Paś, Wróbel.

Kary: 10:26 / Strzały: 39:40 / Widzów: 400.
Sędziowali: Robert Długi (sędzia główny) oraz Andrzej Nenko, Mateusz Niżnik (liniowi).
Trenerzy: Marcin Kozłowski (Zagłębie Sosnowiec) - Robert Kalaber (JKH GKS Jastrzębie).

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

JKH pokonuje Zagłębie Sosnowiec: 3:0 JKH pokonuje Zagłębie Sosnowiec: 3:0

GKS Jastrzębie wygrywa z Sosnowcem na wyjeździe GKS Jastrzębie wygrywa z Sosnowcem na wyjeździe

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!