Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

JKH GKS Jastrzębie pokonuje Zagłębie Sosnowiec 3:2

Piąty mecz i piąte zwycięstwo JKH GKS Jastrzębie. Podopieczni Roberta Kalabera, który po raz dwusetny poprowadził z ławki jastrzębian nie bez kłopotów pokonali w Sosnowcu tamtejsze Zagłębie 3:2. We wtorek poprzeczka pójdzie mocno w górę, bo na Jastor przyjedzie mistrz Polski, GKS Tychy.

JKH GKS Jastrzębie pokonuje Zagłębie Sosnowiec 3:2

Premierowa odsłona niedzielnego starcia w Sosnowcu nie wskazywała, że losy meczu będą się ważyć do końcowych sekund. Jastrzębianie po golach Petera Fabuša i Łukasza Nalewajki po pierwszej tercji prowadzili 2:0 i mogli spokojnie podejść do kolejnych części spotkania.

Spokój jastrzębian w 25. minucie celnym trafieniem zakłócił jednak Tomáš Káňa i spotkanie się "rozkręciło". Jastrzębianie trzy minuty później ponownie prowadzili różnicą dwóch bramek. Grę w przewadze na gola zamienił Martin Kasperlik. Na odpowiedź ze strony Zagłębia nie trzeba było jednak długo czekać. Grę w przewadze tym razem na gola zamienił Vladimír Luka. Taki stan meczu oznaczał ostrą wymianę ciosów w dalszej części meczu.

Niedzielny wieczór w Sosnowcu należał jednak do bramkarzy obydwu zespołów. W trzeciej tercji mimo wielu okazji do zdobycia kolejnych bramek przez gospodarzy i gości żaden z golkiperów już się nie pomylił. Nasi hokeiści tym samym zainkasowali kolejne trzy punkty w tegorocznych rozgrywkach. Jastrzębianie z kompletem 15 oczek wskoczyli na pozycję lidera przynajmniej do zakończenia meczu w Katowicach, gdzie TAURON KH GKS podejmował Podhale.

We wtorek podopiecznych Roberta Kalabera czeka dużo cięższe zadanie. Na Jastor przyjedzie zespół mistrza Polski, GKS Tychy. Początek tego hitowego starcia, jak to zwykle w przypadku spotkań rozgrywanych na Jastorze w tygodniu o godzinie 18:00. Serdecznie zapraszamy na Jastor. Bilety na to spotkanie można już zakupić poprzez Internet klikając w link:

PHL - 4. kolejka - 23/09/2018 (niedziela) - Sosnowiec - godz. 17:00
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - JKH GKS JASTRZĘBIE 2:3 (0:2, 2:1, 0:0)

0:1 - 13:46 - Peter Fabuš - Maciej Sulka
0:2 - 19:14 - Łukasz Nalewajka - Jakub Michałowski, Jakub Grof
1:2 - 24:54 - Tomáš Káňa
1:3 - 28:05 - Martin Kasperlík - Jakub Grof, Łukasz Nalewajka (5/4)
2:3 - 31:40 - Vladimír Luka - Michał Bernacki (5/4)

Zagłębie Sosnowiec: Czernik (Radziszewski) - Działo, Charousek, Rutkowski, Słaboń, T. Kozłowski - Martinka, Kaluža, Luka, Káňa, Bernacki - Horzelski, Podsiadło, A. Jaskólski, Stojek, Jaroš - Gniewiek, J. Jaskólski, Pędraś, Sikora, P. Jarosz.

JKH GKS Jastrzębie: Raszka (Prokop) - Grof, Michałowski, Kasperlík, Dubinin, Ł. Nalewajka - Sulka, Homer, Komínek, Kulas, Fabuš - Kubeš, Gimiński, Nahunko, D. Jarosz, R. Nalewajka - Bigos, Matusik, Świerski, Paś, Wróbel.

Kary: 10:26 / Strzały: 39:40 / Widzów: 400.
Sędziowali: Robert Długi (sędzia główny) oraz Andrzej Nenko, Mateusz Niżnik (liniowi).
Trenerzy: Marcin Kozłowski (Zagłębie Sosnowiec) - Robert Kalaber (JKH GKS Jastrzębie).

 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].