Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 28°23°
26 października 2018

To nie jest kult szatana, a dobra zabawa

To nie jest kult szatana, a dobra zabawa
fot. pixabay

Jak co roku lodowisko Jastor organizuje hallowen na lodzie. Jest to okazja do dobrej zabawy, która nie wyklucza szacunku dla Dnia Wszystkich Świętych. 

W środę, 31 października, na lodowisku Jastor odbędzie się ślizgawka, dla której hasłem wywoławczym jest hallowen. Jest to okazja do dobrej zabawy na łyżwach, wymyślenia ciekawego przebrania, po prostu pośmigania na tafli. Jak co roku nie brakuje chętnych do tego typu szaleństwa.

Organizatorzy Miejski Ośrodek Kultury podkreśla, że impreza nie oznacza braku szacunku do Dnia Wszystkich Świętych. Nie wprowadza kultu szatana nie straszy dzieci - liczy się dobra zabawa. Każda okazja jest dobra do spotkania ze sportem.

Hallowen na lodzie: 31 października (czwartek), godz.: 18:00.

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (32)
Bolo29.10.2018 0:21

"jedynym autorytetem jest ksiądz" dobre. Niestety na wsi w Jastrzębiu ksiądz milczy, może gdzieś w mieście ktos coś powie na ten temat. A ja radzę posłuchać kogoś kto miał do czynienia z tym hellowinowym szambem np. Glenn Hobbs

zły28.10.2018 14:56

"Brak empatii codziennej, ludzkiej życzliwości ,dobra" - a to znajdujesz, oświecony "gościu" z wielkiego miasta, w takim halołin? Wskocz na drzewo banany prostować...
Wolę być tym "małomiasteczkowym"... ;-)

Gość28.10.2018 11:09

Brawo Radio Teheran. Po innych wpisach widać, że miasto dryfuje w stronę ciemnoty, a jedynym autorytetem jest ksiądz proboszcz. Co się dziwić, wszyscy przyjechali tu ze wsi.Szukanie wszędzie szatana jest po prostu śmieszne. Brak empatii codziennej, ludzkiej życzliwości ,dobra.

szczepionkowy faszyzm28.10.2018 1:13

halołin, walentynki, joga - jeśli widzicie, że ktoś "kultywuje" to bezeceństwo, to wiecie, że macie do czynienia z głąbem. A rozmowa i tłumaczenie czegokolwiek głąbowi mija się z celem... Niewielki procent używa obszaru mózgu, który nazywa się "logiczne myślenie" lub "szacunek dla tradycji"...

Bolo27.10.2018 21:18

Dobra zabawa ha ciekawe dla kogo dobra zabawa. Joga to tylko tez takie ćwiczenia, przecież ja nie odajie czci buddzie. Co to za bzdura szkoda słów .

Rec27.10.2018 18:29

Tępy naród nie potrafi sam nic wymyśleć tylko kopiuje bzdury, a tak naprawde łatwo polakami manipulować i czerpać zyski pieniądz sie kręci, zamiast przebierać sie za idiote zapal znicza polskiemu bihaterowi

gość27.10.2018 18:19

Radio Tech. ma rację, niektórzy nie czytali "DZIADÓW .Święto zakochanych również jest z innej kultury, a w Polsce obchodzone. Moja sąsiadka pogoniła małe dziewczynki, nastraszyła je że są opętane przez diabła i dzieci z przerażeniem i płaczem uciekły.

Pokaż wszystkie opinie (32)