Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°11°
2 listopada 2018

W piątek będzie mniej kursów autobusowych

W piątek będzie mniej kursów autobusowych
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Każdy, kto będzie chciał w piątek skorzystać z komunikacji publicznej -Międzygminnego Związku Komunikacyjnego, musi liczyć się z tym, że będzie mniej kursów.

Piątek to sam środek długiego weekendu związanego z dniem Wszystkich Świętych. W tym dniu w szkołach nie odbywają się lekcje, dlatego - jak informuje Międzygminny Związek Komunikacyjny z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju - na ulice wyjadą autobusu realizujące kursy jak w dni robocze wolne od nauki szkolnej. Warto wziąć tę informację pod uwagę planując przemieszczanie się po mieście środkami komunikacji publicznej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dyrektor Biura MZK czeka na pasażerów Dyrektor Biura MZK czeka na pasażerów

Czy miasto dołoży pieniądze na komunikację? Czy miasto dołoży pieniądze na komunikację?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
ekonom02.11.2018 7:10

Mniej kursów mniej zysku , a oni uważają że jak nie jeżdżą to oszczędzają to proponuje jeden kurs dziennie to by były oszczędności

Kartofel02.11.2018 6:07

Benedykt L., pan i władca zbiurokratyzowanego MZK, zmniejsza w normalny dzień pracy ilość kursów, aby zaoszczędzić i zafundować nierobom w MZK kolejną wysoką podwżkę płac, oczywiście z pieniędzy podatników, miasta które najwięcej kasy płaci do tego niepotrzebnego, zbiurokratyzowanego tworu jakim jest MZK. Już czytam te komentarze na temat przewoźnika np. PKM, ludzie obudźcie się, to są dwie różne instytucje. MZK, to organizator komunikacji, odpowiadający za linie, kursy, ceny biletów i złodziejski system e-bilet, PKM to tylko przewoźnik. B. L. ma teraz swoją nową firmę zwaną Warbus z W-wy. Pani Prezydent Miasta Jastrzebie-Zdrój, proszę się obudzić.