Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
20 listopada 2018

Na mieście doładujecie telefon

Na mieście doładujecie telefon
fot. pixabay

Nie ma już problemu, kiedy będąc na mieście padnie wam bateria do telefonu. Teraz można ją doładować dzięki solarnym stacjom ładowania.

Na terenie Jastrzębia zamontowano trzy ładowarki do telefonów komórkowych. Zostały one zlokalizowane na terenie Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego, przy dawanym sklepie Supersam - al. Józefa Piłsudskiego, na terenie dworca autobusowego przy ul. Podhalańskiej. Każda ze stacji wyposażona jest w panel słoneczny 30 W wraz z elektroniką sterującą i zabezpieczającą oraz akumulator, jak również w cztery porty USB odporne na kurz i wodę.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzucił się na ojca, bo ten zabrał mu telefon Rzucił się na ojca, bo ten zabrał mu telefon

Ten telefon może uratować ludzkie życie Ten telefon może uratować ludzkie życie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
KAZ20.11.2018 23:38

@do01 ale ty jesteś głupi. O1 ma racje. Jak trzeba to się nie świeci. A jak już nikogo nie ma to się świeci całą noc. Rano jak duży ruch uliczny gasną. Ciemności egipskie. To ma tak wyglądać że jak jadę to mam pieszych nie widzieć? To jest świadomy zamach.

Do 20.11.2018 22:25

O ty pieprzysz gościu. Nie masz pojęcia. W każdym normalnym mieście są światła w jezdni i o zmroku pieszy jest widoczny. U nas ciągle wypadki. Weź zaparz sobie melise i zastanów nad sobą.

do 0120.11.2018 21:25

Czy ty masz pojęcie, że zabudowanie czujników zmierzchowych może dipiero w mieście zdestabilizować zapalanie. Gdzie byś je umieścił przy każdym punkcie zapalania? jak światła padające z reflektorów zgaszą cały obwód. Dobrze się opluwa, samemu nic nie reprezentując tylko siedząc przed telewizorem o pstrykakąc pilotem po programach.

O120.11.2018 19:24

Przejścia dla pieszych są faktycznie bardzo źle albo wcale nie oświetlone. Światła uliczne są zapalane czasowo, a nie zgodnie z zaciemnieniem. Po południu jest czasem ciemno a światła nie działają, a rano gdy już jest jasno to jeszcze świecą. Dlatego tyle wypadków z pieszymi, bo na jastrzębskich ulicach są niewidoczni.

Janek20.11.2018 16:50

Kible postawić a nie ładowarki ,przejścia oświetlić

do Do20.11.2018 15:58

Nawet najlepsze doświetlone miejsca i sygnalizacje nie zastąpią zdrowego rozsądku na drodze.

Do 20.11.2018 14:55

Przejścia dla pieszych wymagają podswietlen to jest ważne.

Pokaż wszystkie opinie (11)