Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 24°21°
23 listopada 2018

Kobieta po pijanemu staranowała stację paliw

Kobieta po pijanemu staranowała stację paliw
fot. pixabay

Kobieta podczas parkowania "nie zdążyła zahamować" i uderzyła w pojemnik z płynami, który z kolei uderzył w szybę drzwi wejściowych stacji benzynowej. Okazało się, że kobieta miała w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu.

We wtorek, około godziny 15.00 oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji otrzymał informację o zdarzeniu, do którego doszło w rejonie jednej ze stacji benzynowej w Jastrzębiu. 

- Z relacji świadka wynikało, że kierująca volkswagena passatem uderzyła w pojemnik z płynami, który z koli uderzył w szybę drzwi wejściowych. Powodem, dla którego 45-latka straciła panowanie nad samochodem był niewątpliwie stan, w jakim się znajdowała. Badanie alkomatem wykazało w jej organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Jastrzębianka oświadczyła, że nie zdążyła wyhamować... Dalszy los kobiety leży teraz w rękach sądu - mówi mł.asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy MIejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Osoba, która zdecyduje się prowadzić samochód pod wpływem alkoholu musi liczyć się nie tylko z konsekwencjami prawnymi. Nieodpowiedzialna przejażdżka może się również skończyć tragedią na drodze i śmiercią przypadkowej osoby. Reagujmy za każdym razem, gdy wiemy, że za kierownicę wsiada nietrzeźwy!

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodziej benzyny ze stacji paliw namierzony Złodziej benzyny ze stacji paliw namierzony

Zatankował na stacji paliw i uciekł Zatankował na stacji paliw i uciekł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Marek22.11.2018 17:36

Pewnie żona Ma -ryla

Romuś22.11.2018 16:02

Na pewno SWD

Mogła kogoś zabić22.11.2018 14:22

Żeby mieć 2,5 promila to już trzeba sporo wypić. Jadąc po pijaku mogła kogoś zabić. Ta zdziczała kobieta powinna dostać bardzo wysoką karę. Kara powinna być ogłoszona publicznie. I dane tej kobiety. To ma odstraszać.

Radio Teheran22.11.2018 8:49

Miasto dziczeje.