Woś

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°12°
TEB
29 listopada 2018

Kierował bez prawa jazdy, pasażer miał narkotyki

Kierował bez prawa jazdy, pasażer miał narkotyki
fot. Policja.pl

Samochód jechał ulicami bez zapalonych świateł. Wzbudziło to zainteresowanie policjantów, którzy zatrzymali pojazd do kontroli. Okazało się, że kierowca nie miał prawa do kierowania pojazdów, a pasażer miał przy sobie narkotyki.

We wtorek, około godziny 20.00 na ulicy Podhalańskiej policjanci z Samodzielnych Pododdziałów Prewencji w Bielsku-Białej pełniący służbę na terenie Jastrzębia zauważyli na ulicy Podhalańskiej fiata seicento bez włączonych świateł zewnętrznych. Samochód wzbudził zainteresowanie mundurowych.  

- Zawrócili za pojazdem i zatrzymali kierującego do kontroli drogowej. Kierującym okazał się 27-letni mieszkaniec naszego miasta. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych wyszło na jaw, że mężczyzna ten ma orzeczony sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, obowiązujący go do 2019 roku. Mężczyzna był trzeźwy. O dalszym losie mężczyzny zdecyduje sąd. Najsurowsza kara, jak może go spotkać za zlekceważenie sądowego wyroku wynosi trzy lata więzienia. Pasażer, który podróżował z jastrzębianinem również zwrócił na siebie uwagę. Na widok policjantów zaczął się nerwowo zachowywać. W wyniku podjętych czynności okazało się mieszkaniec Pawłowic posiadał przy sobie środki odurzające. W efekcie 27-latek został zatrzymany i trafił do komendy. Za posiadanie substancji zabronionych zatrzymanemu grożą 3 lata więzienia - informuje mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Projekt zrealizowano przy pomocy środków budżetowych miasta Jastrzębie-Zdrój w ramach Stypendium dla osób zajmujących się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury lub opieką nad zabytkami w roku 2018.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kto odcina kotom łapki? Kto odcina kotom łapki?

Kiedy policjant może użyć kajdanek i pałki? Kiedy policjant może użyć kajdanek i pałki?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Mokry Marian do Do MM29.11.2018 21:36

Kolego z Bielska mają bliżej Katowice niż do Jastrzębia . aż 3 drogi. Ekspresowa S1 do Krajowej 1 i z krajowej 1 do Krajowej 86 i Katowice Witają !!

Seboc29.11.2018 20:03

Bielsko nabija statystyki naszym nierobą. Brawo Bielsko !!

Do MM29.11.2018 14:55

Tak muszą. Nasi w większości zamiast pełnić służbę u siebie mają służby po kilkanaście godzin w Katowicach w związku ze zbliżającym się szczytem klimatycznym. Może warto się trochę zainteresować tematem zamiast pisać głupoty?

Gość29.11.2018 14:28

Mieszkam na przeciwko stacji diagnostycznej. Pewne charakterystyczne auta zauważa się okazjonalnie na mieście. A to brak jakiś świateł a to światła jakieś dziwne amerykańskie. Czasem widzi się je na stacji przeglądów i o dziwo wszystko w porządku z nimi ma to co ma mieć i prawidłowo. Spotykamy takie auta po tygodniu na drodze i znowu amerykańskie kierunkowskazy. Brak tego samego światła co zawsze. Przypadek? Czy robienie z siebie idioty i zwracanie uwagi na siebie?

Radio Teheran29.11.2018 13:31

"Projekt zrealizowano przy pomocy środków budżetowych miasta Jastrzębie-Zdrój w ramach Stypendium dla osób zajmujących się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury lub opieką nad zabytkami w roku 2018."

Ale o co chodzi? To jakas inscenizacja byla?

Andrzej29.11.2018 9:50

Projek zrealizowano,a to ciekawe

Rylok 29.11.2018 9:32

Łapać wszystkie auta z niepełnym oświetleniem bo to plaga Jastrzębskich dróg te jednokie pojazdy.

Pokaż wszystkie opinie (10)