Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°17°
8 stycznia 2019

2 promile alkoholu u nieodpowiedzialnej matki

2 promile alkoholu u nieodpowiedzialnej matki
fot. pixabay

Jastrzębscy policjanci interweniowali wobec matki, która znajdując się pod wpływem alkoholu, zajmowała się rocznym synem. 29-latka miała w organizmie blisko dwa promile alkoholu.

W sobotę, o godzinie 15.00 policjanci z jastrzębskiej komendy zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań przy ulicy Kaszubskiej, gdzie według zgłoszenia zza drzwi słychać płacz dziecka, a pijana matka nie otwiera i nie odbiera telefonu. Przybyli na miejsce policjanci zastali na miejscu zgłaszającego.

- Stróże prawa zapukali pod wskazany adres i po chwili drzwi otworzyła 29-latka. Kobieta oświadczyła, że zdrzemnęła się po tym, kiedy ułożyła dziecko do snu i widocznie chłopczyk obudził się kiedy ona jeszcze spała. Mundurowi przebadali jastrzębiankę na zawartość alkoholu i okazało się, że ma ona w organizmie blisko dwa promile. Dzieckiem zaopiekowała się siostra nieodpowiedzialnej matki. Dokumentacja w tej sprawie trafi niebawem do sądu, a policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności sprawy. Jeżeli potwierdzi się, że 29-latka naraziła dziecko na niebezpieczeństwo, grozić jej może nawet 5 lat więzienia - informuje mł. asp. Bogusława Kobeszko z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Weekend pod wzmożonym nadzorem Weekend pod wzmożonym nadzorem

Seria pijanych kierowców. Wpadli w ręce policji Seria pijanych kierowców. Wpadli w ręce policji

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Radio Teheran08.01.2019 10:04

W Niemczech polskim menelom urzad odbiera dzieci.

Przodowy08.01.2019 9:54

Patola