Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°10°
EkoOkna
10 stycznia 2019

WOŚP: Padnie rekord w tańcu poloneza?

WOŚP: Padnie rekord w tańcu poloneza?
fot. WOŚP

Podczas niedzielnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jastrzębianie podejmą próbę bicia rekordu w tańczeniu poloneza. Również Wy możecie podjąć to wyzwanie i dołączyć do grona tanecznych zapaleńców.

- O godz.14.30 na parkingu przed kinem Centrum wszyscy razem zatańczymy poloneza. Im więcej nas będzie tym będzie cieplej, radośniej i pobijemy rekord w tańcu dla WOŚP i dla chorych dzieci. Rejestracja wszystkich chętnych do zatańczenia Poloneza od 13:30 do 14:15 przed kinem Centrum. Następnie formowanie szyku i …TAŃCZYMY! Już raz nam się udało. Było nas bardzo dużo i wszyscy pięknie tańczyliśmy. Tym razem na pewno będzie NAS więcej i pokażemy całej Polsce jak się bawi Jastrzębie-Zdrój - zachęcają organizatorzy.

Każdy wolontariusz, który przyjdzie do szkoły 14 stycznia z identyfikatorem WOŚP będzie zwolniony tego dnia z kartkówek, pytań, sprawdzianów itp. A ponadto każdy (nie tylko wolontariusz) kto przyjdzie do szkoły 14 stycznia z opaską potwierdzającą udział w tańcu poloneza, otrzyma „+10 pkt” (lub więcej) z zachowania za reprezentowanie szkoły na zewnątrz. Co więcej, szkoła, która będzie miała najwięcej reprezentantów udzieli wywiadu o swoich sukcesach na portalu jastrzebieonline.pl

Organizatorem przedsięwzięcia jest Szkoła Tańca „Explozja Tańca” i Fundacja „Impuls Fabryka Kreatywności”.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianie podziękowali Owsiakowi Jastrzębianie podziękowali Owsiakowi

Jastrzębianie podziękują Jurkowi Owsiakowi Jastrzębianie podziękują Jurkowi Owsiakowi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
do Asia13.01.2019 19:46

Rób co chcesz i uwazasz za stosowne. Odczep się od pozostałych ludzi i nie oceniaj nich!!!! Na tacę nie masz obowiązku nic dawać, do kościoła tez nie musisz chodzić!!! Jesteś niestosowna i zachowujesz się jak osoboa z PO-KO. NIe kompromituj się i wyluzuj!

Asia13.01.2019 12:02

Żałośni jesteście. Oby nikt z was i waszych rodzin nie musiał kozystac ze sprzętu z serduszkiem WOSPu, a jeśli tak się stanie to zobaczymy jak się zmieni wasz punkt widzenia. Idźcie i dajcie D...Y Rydzykowi, a swoje dzieci oddajcie pod opiekę księżom pedofilom !!!! WOLĘ DAC OWSIAKOWI NIŻ KSIĘDZU NA TACĘ !!!!! A w tym roku dam 3x więcej !!! A jak jestescie tacy odważni to przy jakiekolwiek chorobie waszej lub waszych dzieci odmowcie korzystania ze sprzętu WOŚPu.

Gość12.01.2019 16:47

Ludzie jak macie takie beznadziejne komentarze pisać to lepiej oszczędzcie sobie czasu i nie wypowiadajcie się na ten temat.

zły11.01.2019 8:46

A odśnieżyła figura plac, na którym będzie pląsać?
Mam nadzieję, ze ludzie zaczną olewać tę szopkę...

Do Melon itp.10.01.2019 12:03

Sami Swoi, czyli Rodzina na swoim, Koryto+. Suwerenek za "pincset+" na wszystko pozwoli. Gen zidiociałego chłopa pańszczyznianego wciąż tkwi w genotypie kolejnych pokoleń. Jak mawia Owsiak - do końca świata i dłużej

do Melon10.01.2019 10:09

Faktycznie jesteś melon. W dodatku zgnity! A może jest to cicha nadzieja do dobry zarobek za podburzanie uczciwych ludzi przeciw WOŚP?
Karma wróci do ciebie szybciej niż myślisz.

Jonasz10.01.2019 10:07

Niech bierze dla "siebie" te 10% chociaz mowi oficjalnie a nie tak jak wiekszosc politykow.

Pokaż wszystkie opinie (14)