Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-4°
10 stycznia 2019

WOŚP: Padnie rekord w tańcu poloneza?

WOŚP: Padnie rekord w tańcu poloneza?
fot. WOŚP

Podczas niedzielnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jastrzębianie podejmą próbę bicia rekordu w tańczeniu poloneza. Również Wy możecie podjąć to wyzwanie i dołączyć do grona tanecznych zapaleńców.

- O godz.14.30 na parkingu przed kinem Centrum wszyscy razem zatańczymy poloneza. Im więcej nas będzie tym będzie cieplej, radośniej i pobijemy rekord w tańcu dla WOŚP i dla chorych dzieci. Rejestracja wszystkich chętnych do zatańczenia Poloneza od 13:30 do 14:15 przed kinem Centrum. Następnie formowanie szyku i …TAŃCZYMY! Już raz nam się udało. Było nas bardzo dużo i wszyscy pięknie tańczyliśmy. Tym razem na pewno będzie NAS więcej i pokażemy całej Polsce jak się bawi Jastrzębie-Zdrój - zachęcają organizatorzy.

Każdy wolontariusz, który przyjdzie do szkoły 14 stycznia z identyfikatorem WOŚP będzie zwolniony tego dnia z kartkówek, pytań, sprawdzianów itp. A ponadto każdy (nie tylko wolontariusz) kto przyjdzie do szkoły 14 stycznia z opaską potwierdzającą udział w tańcu poloneza, otrzyma „+10 pkt” (lub więcej) z zachowania za reprezentowanie szkoły na zewnątrz. Co więcej, szkoła, która będzie miała najwięcej reprezentantów udzieli wywiadu o swoich sukcesach na portalu jastrzebieonline.pl

Organizatorem przedsięwzięcia jest Szkoła Tańca „Explozja Tańca” i Fundacja „Impuls Fabryka Kreatywności”.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębie uczci pamięć Pawła Adamowicza Jastrzębie uczci pamięć Pawła Adamowicza

Modlitwa za śp. Pawła Adamowicza. Kolęda w cieniu tragedii Modlitwa za śp. Pawła Adamowicza. Kolęda w cieniu tragedii

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
do Asia13.01.2019 19:46

Rób co chcesz i uwazasz za stosowne. Odczep się od pozostałych ludzi i nie oceniaj nich!!!! Na tacę nie masz obowiązku nic dawać, do kościoła tez nie musisz chodzić!!! Jesteś niestosowna i zachowujesz się jak osoboa z PO-KO. NIe kompromituj się i wyluzuj!

Asia13.01.2019 12:02

Żałośni jesteście. Oby nikt z was i waszych rodzin nie musiał kozystac ze sprzętu z serduszkiem WOSPu, a jeśli tak się stanie to zobaczymy jak się zmieni wasz punkt widzenia. Idźcie i dajcie D...Y Rydzykowi, a swoje dzieci oddajcie pod opiekę księżom pedofilom !!!! WOLĘ DAC OWSIAKOWI NIŻ KSIĘDZU NA TACĘ !!!!! A w tym roku dam 3x więcej !!! A jak jestescie tacy odważni to przy jakiekolwiek chorobie waszej lub waszych dzieci odmowcie korzystania ze sprzętu WOŚPu.

Gość12.01.2019 16:47

Ludzie jak macie takie beznadziejne komentarze pisać to lepiej oszczędzcie sobie czasu i nie wypowiadajcie się na ten temat.

zły11.01.2019 8:46

A odśnieżyła figura plac, na którym będzie pląsać?
Mam nadzieję, ze ludzie zaczną olewać tę szopkę...

Do Melon itp.10.01.2019 12:03

Sami Swoi, czyli Rodzina na swoim, Koryto+. Suwerenek za "pincset+" na wszystko pozwoli. Gen zidiociałego chłopa pańszczyznianego wciąż tkwi w genotypie kolejnych pokoleń. Jak mawia Owsiak - do końca świata i dłużej

do Melon10.01.2019 10:09

Faktycznie jesteś melon. W dodatku zgnity! A może jest to cicha nadzieja do dobry zarobek za podburzanie uczciwych ludzi przeciw WOŚP?
Karma wróci do ciebie szybciej niż myślisz.

Jonasz10.01.2019 10:07

Niech bierze dla "siebie" te 10% chociaz mowi oficjalnie a nie tak jak wiekszosc politykow.

Pokaż wszystkie opinie (14)