Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
Michał Woś
16 stycznia 2019

Jastrzębianie murem za Jurkiem Owsiakiem

Jastrzębianie murem za Jurkiem Owsiakiem
WOŚP

Jastrzębianie organizują się, aby zademonstrować poparcie dla twórcy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka. Chcą, aby nadal pełnił funkcję szefa WOŚP.

Decyzja o tym, że Jurek Owsiak zrezygnował z funkcji prezesa zarządu Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poruszyła ludzi w całej Polsce, także w Jastrzębiu.

- Chcemy wesprzeć Jurka, pokazać mu, że bez niego orkiestra nie jest już ta sama.  Także jastrzębianie są solidarni z twórcą WOŚP w tych ciężkich dla niego chwilach. Chcemy, aby Jurek grał do końca świata i o jeden dzień dłużej - mówi Patrycja Jurczak.

Jastrzębianie organizują się i zapraszają na spotkanie w geście wsparcia Jerzego Owsiaka.

- Zapraszamy wszystkich w niedzielę, 27 stycznia, o godz. 17:00 do Jaru Południowego. Pokażmy, że WOŚP i jej los nie jest nam obojętny. Niech każdy przyniesie czerwony balon i wykona sobie z nim zdjęcie. Będzie to prośba do Jurka Owsiaka, aby został na tym stanowisku, które piastuje już od 27 lat - mówi Anna Trawińska - jedna z organizatorek akcji.

Przypomnijmy, że Jerzy Owsiak zrezygnował z funkcji prezesa zarządu Fundacji WOŚP po tym, jak podczas finału w Gdańsku zamordowano prezydenta miasta Pawła Adamowicza.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianie podziękowali Owsiakowi Jastrzębianie podziękowali Owsiakowi

Jastrzębianie podziękują Jurkowi Owsiakowi Jastrzębianie podziękują Jurkowi Owsiakowi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (86)
uśmiany:)))))20.01.2019 21:52

Wy pisuary, walicie innych po plecach kijem na prawo i lewo krzycząc "ratunku" !
Jak was ktokolwiek oskarża o hipokryzję to zapewne jakiś hipokryta, jeśli ktoś głośno powie że plujecie jadem to natychmiast czujecie się nim opluci,
jeśli ktoś stwierdzi że szerzycie mowę nienawiści to momentalnie oskarżacie go o szerzenie mowy nienawiści...
Już nie mówię o tych co ośmielą się wtrącić do rozmowy swoje odmienne argumenty bo z miejsca są lewakami drugiego sortu o zdradzieckich mordach.
A w niedzielę do kościółka.

Do C.D20.01.2019 13:39

Po mszy ku pamięci pana Adamowicza wszyscy zamilkli i każdy uderzył się w pierś tylko zaraz po wyjściu z kościoła przewodniczący PO powiedział że jego te słowa nie dotyczą,że on jest w porządku......To pokazuje kto jaki jest.

Jakub R.19.01.2019 21:25

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - znów ma dyrygenta !!!
Radosna nowina w tym smutnym dniu pogrzebu Św.P. Piotra Adamowicza

Bocian18.01.2019 13:22

PO jest nie lepsza a nawet o 100%gorsza

C.D.18.01.2019 9:48

Uderzcie się we własne piersi, pisowcy. Jak wykorzystać politycznie śmierć, pokazaliście po katastrofie tupolewa.

Picknet18.01.2019 7:54

0.06 u was w waszym obozie prawie sami intelektualiści typu jeden nawet nie elektryk a drugi malarz kominów normalnie światowa awangarda.

Gość18.01.2019 7:35

Gość 0.06 wstałeś po północy żeby wyslac swoje litry żółci jakie to mocne jakiż to musi być niesamowity intelekt marnujesz się tutaj powinieneś relacjonować conajmniej w wyborczej, Newsweek lub w TVN np w wodzisławskim krajobrazowym lesie.

Pokaż wszystkie opinie (86)