Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°16°
25 stycznia 2019

Narkotyki ukrył w... skarpetce

Narkotyki ukrył w... skarpetce
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

47-latek miał przy sobie narkotyki przed stróżami prawa próbował ukryć je w skarpetce. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem. 

Mężczyzna na widok policjantów zaczął zachowywać się nerwowo, co tym bardziej wzbudziło podejrzenie mundurowych. Przypuszczenia stróżów prawa okazały się trafne, jastrzębianin ukrył środki odurzające w bluzie i spodniach i... skarpetce. Grożą mu 3 lata więzienia.

- Mężczyzna wpadł w ręce policjantów we wtorek, w godzinach wieczornych, w rejonie ulicy Śląskiej. Mężczyzn na widok mundurowych zaczął się nerwowo zachowywać, wobec czego stróże prawa przystąpili do jego legitymowania. Okazało się, że 47-latek ukrył woreczki z białym proszkiem nie tylko w kieszeni kurtki, spodniach, ale i w... skarpetce. W efekcie mieszkaniec Jastrzębia został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Jego dalszy los leży teraz w rękach sądu - mówi mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zniknęła z domu mając 7 tys. zł gotówki Zniknęła z domu mając 7 tys. zł gotówki

Weekend pod wzmożonym nadzorem Weekend pod wzmożonym nadzorem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
e?27.01.2019 12:38

co za bzdura z tym "zachowywaniem się nerwowo", ciągle to powtarzają, pewnie ktoś go wsypał, może zrobił za silną konkurencję koledze policjantowi, a może podsłuchali wcześniej rozmowę przez telefon, a może z nudów go zaczepili i obmacali, bo to lubią...

ktoś25.01.2019 15:25

Upychają w gaciach,skarpetkach...od tych 'zapachów' połowa porcji ale za to...podwójny odlot!

Mefuś25.01.2019 12:22

Ja mam specjalną kieszonkę w bieliźnie i przeszedłem już kilka kontroli z pozytywnym dla mnie skutkiem.

Gość25.01.2019 10:50

Masz odwagę łamać prawo, to miej odwagę ponieść konsekwencje.

Mokry Marian z Zielonej25.01.2019 10:40

Ja na widok policji nie zachowuje sie nerwowo lecz jestem strasznie w***w***n ze zabieraja mi moj cenny czas a nikt mi za to nie zaplaci ani nie pochwali.

Duke N.25.01.2019 9:58

Co to znaczy zachowywać się nerwowo?

Seboc25.01.2019 8:48

Na widok policji tez sie nerwowo zachowoje mysle do czego sie dowala aby mic lepsze statystyki. Wiec jak sie tutaj nerwowo nie zachowywac. ??

Pokaż wszystkie opinie (8)