Woś

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°12°
27 lutego 2019

JSW: Bezpieczeństwo i zwiększenie efektywności

JSW: Bezpieczeństwo i zwiększenie efektywności fot. JSW / Agnieszka Materna

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się International Mining Forum. Przez dwa dni - 11 i 12 kwietnia, poświęconą bezpieczeństwu i efektywności. JSW jest gospodarzem konferencji.  

Naukowcy, przedstawiciele spółek górniczych oraz przedsiębiorcy niemal z całego świata dyskutować będą o bezpieczeństwie i efektywności wydobycia w oparciu o przemysł 4.0.

IMF 2019 jest kontynuacją rozpoczętej przed dwoma laty współpracy różnych środowisk z wielu krajów związanych z branżą wydobywczą. Nadszedł czas, aby przyjrzeć się efektom tego spotkania i wyznaczyć nowe kierunki.

Konferencja International Mining Forum powstała w 2004 roku z inicjatywy Polskiej Akademii Nauk oraz Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Głównym organizatorem IMF 2019 jest Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Górnictwa oddział Rybnik. Jastrzębska Spółka Węglowa już po raz drugi została gospodarzem tej niezwykle prestiżowej konferencji, a JSW Innowacje partnerem merytorycznym.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Precz z nepotyzmem, kolesiostwem i mobbingiem w JSW" "Precz z nepotyzmem, kolesiostwem i mobbingiem w JSW"

JSW będzie szukać węgla w lubelskiem JSW będzie szukać węgla w lubelskiem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
gosc28.02.2019 6:19

ada przeczytaj swoje wypociny.Czy chodzisz po dole w rabunku?

młodszy łazienny 27.02.2019 11:17

A w biurowcach mają nawet maszynki do czyszczenia butów , a kible w łażniach wygladają jak latryny w XVII wieku

ada27.02.2019 10:32

Bezpieczeństwo jest tylko na papierze. Jak głosiłam w BHP że idąc do punktu opatrunkowego jest zarabowany chodnik do dziś nikt go nie naprawił. To nie wejście do biurowca tak nawet maty antypoślizgowe są położne.
Przy kopalni nie można przejść po chodniku bo auta parkują na chodnikach skrzyżowaniach a to jest przecież droga do pracy. to jest teren kopalni. Ale.

Tłusty kot z ZZ27.02.2019 6:32

Właśnie się zbieramy na tą niezwykle prestiżową konferencję. Nasz pszefodniczoncy pcha się na chama z jakąś ekologiczną ławeczką do autokaru, więc będzie sobie gdzie podładować smartfon. Wycieczka za stawkę dołową

Znafca temató27.02.2019 6:30

To kiedy wyjazd autokarów z tłustymi kotami z ZZ? Wszak to bardzo ważna konferencja, dlatego ich obecność jest niemal obowiązkowa. Należy im się za trud i znój pełnienia codziennych obowiązków misyjnych w ich ZZ!