Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°16°
26 lutego 2019

Diler narkotykowy zatrzymany podczas transakcji

Diler narkotykowy zatrzymany podczas transakcji
fot. pixabay

19-letni diler narkotykowy wpadł podczas transakcji. Zatrzymano również jego czterech klientów w wieku od 17-19 lat.

Kryminalni z jastrzębskiej komendy od dłuższego czasu prowadzili działania skierowane przeciwko przestępczości narkotykowej. W rezultacie w piątek, w godzinach wieczornych policjanci zatrzymali 5 osób w wieku od 17 do 19 lat. Mężczyźni zostali zatrzymani chwilę po tym, gdy dokonali transakcji, w jednym z mieszkań przy ulicy Katowickiej.

Przy pierwszym z zatrzymanych, 19-latku kryminalni znaleźli środki odurzające w postaci białego proszku. Następnie policjanci zatrzymali 4 mężczyzn: dwóch w wieku 19 lat oraz 18 i 17-latka. 

- W wyniku dalszych czynności kryminalni w obecności 19-letniego dilera przeszukiwali kolejne pomieszczenia, gdzie mogły znajdować się substancje zabronione. W czynnościach mundurowych wspierał policjant z psem. Łącznie stróże prawa zabezpieczyli marihuanę, biały proszek, kryształy, ale również młynek, kilkanaście telefonów komórkowych i laptopy i zabezpieczyli gotówkę pochodzącą z przestępczego procederu. Śledczy udowodnili, że młody jastrzębianin od stycznia 2017 roku handlował narkotykami. Ponadto w mieszkaniu jednego z zatrzymanych kryminalni znaleźli 45 gramów marihuany - informuje mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Decyzją sądu diler najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu do 10 lat więzienia. Sprawa jest rozwojowa.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zniknęła z domu mając 7 tys. zł gotówki Zniknęła z domu mając 7 tys. zł gotówki

Weekend pod wzmożonym nadzorem Weekend pod wzmożonym nadzorem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Slaska 1227.02.2019 18:19

Mam nadzieję że się nie wykaraskaja tego i dostaną po minimum 5 lat. Niech żyje wielka Polska Nie dla narkotyków. I proszę się też przyjrzeć działalności zbrodniczego reżimu z ulicy Zielonej. Pozdrawiam Janusz Tracz

Jan27.02.2019 11:47

Do gość 8:54 co głupi Ci niedowiarki ! Jestem zwykłym obywatelem, ale mam szacunek dla tego zawodu, nie jest łatwy ! A do tego dużo fajnych spraw, pomocy ze strony jastrzębskich
Policjantów. Jeszcze raz brawo !

Gość27.02.2019 10:38

Można? Można. Czekamy na dalsze działania. Dzielnicowy super.

Jastrzebianin27.02.2019 9:05

Na Katowickiej więcej takich. Niech policja się przyjzy mieszkańcom bloku 16-22. Na pewno ktoś się trafi.

Gość27.02.2019 8:54

@Jan A Ty to kto, niedoceniony krawężnik czy może zgorzkniały dzielnicowy, którego własna żona zdradza?

Znacie się27.02.2019 8:28

Nikt nikomu nie grozi palcem. Nie dopisano w artykule, że diler siedzi w areszcie, a nie jest na wolności. Na swoją sprawę do sądu będzie dowieziony...

Jan27.02.2019 8:27

Dobra robota Policjantów. To kolejny przykład, że dobrze służą. I co niedowiarki, i co Ciktórzy tylko potrafią na nich narzekać ! Głupio wam? Następny artykuł to pomoc Policjantów - eskorta dziecka do szpitala ! Brawo !

Pokaż wszystkie opinie (9)