Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°17°
13 marca 2019

Miasto poszukuje dyrektorów

Miasto poszukuje dyrektorów
fot. pixabay

Miasto, a dokładnie jastrzębskie placówki oświatwe poszukują osób na stanowisko dyrektorów szkół i przedszkoli. Zgłaszać może się każdy, o ile spełnia niezbędne wymogi.

Można składać oferty na stanowiska dyrektorów PP Nr 7, PP Nr 13, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, SP Nr 5, SP Nr 15 i SP Nr 20.

Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z podanym imieniem i nazwiskiem osoby przystępującej do konkursu, adresem zwrotnym i dopiskiem: „Konkurs na stanowisko dyrektora...”. Powinny one wpłynąć do Wydziału Edukacji Urzędu Miasta, al. Józefa Piłsudskiego 60, 44-335 Jastrzębie-Zdrój (pok. 404A lub 420A, IV piętro, budynek A) do 28 marca do godz. 17.00.

W przypadku przesłania oferty listem poleconym liczy się data doręczenia przesyłki do kancelarii Urzędu Miasta.

Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj.

O terminie i miejscu przeprowadzenia postępowania konkursowego kandydaci zostaną powiadomieni pisemnie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Trwa przebudowa przedszkola w Bziu Trwa przebudowa przedszkola w Bziu

Budowa sali koncertowej - widać postępy Budowa sali koncertowej - widać postępy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
kandydat z 10:0113.03.2019 22:43

Nadajesz się na kandydata PiSu obojętnie w jakich wyborach.Takich jak ty potrzebują jak nigdy do tej pory.

były dyrektor13.03.2019 21:10

Miasto poszukuje idiotów i jeleni...

gość13.03.2019 16:43

Za chwilę nie będzie chętnych na stanowisko dyrektora. Marnie opłacane z wymaganiami z każdej strony. I do tego zmieniająca się rzeczywistość w edukacji. Dzisiaj białe jutro czarne.

Amen13.03.2019 16:35

Dyrektor szkoły, zwłaszcza w Jastrzębiu, to robota głupiego za śmieszne pieniądze. Dodatki- funkcyjny i motywacyjny, najniższe w regionie (nawet w Pawłowicach mają dużo wyższe) Dyrektorzy nie mogą mieć nadgodzin ani płatnych zastępstw, nauczyciele zarabiają więcej niż dyrektorzy. Obowiązków i odpowiedzialności przybywa i żadnej pomocy i wsparcia ze strony UM (zwłaszcza WE).
Coraz więcej dyrektorów jastrzębskich szkół rezygnuje ze stanowiska lub nie podchodzi do konkursu na następną kadencję, czemu się nie dziwię. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że w Jastrzębiu będą brali dyrektorów z nagonki, bo to robobota głupiego, i już się sprawdziło.

Radio Teheran13.03.2019 10:21

@kandydat
Trzeba byc przede wszystkim bezkompromisowo bezczelnym, ale nie bardziej niz szkolny instruktor kulturalno-polityczny.

kandydat13.03.2019 10:01

Na dyrektora, dobrze opłacanego to tylko ja. Popieram tego kto ma władzę. Jestem wierny jak pies na łańcuchu. Jestem błyskotliwy. Zawsze wyczuwam okazję do zarobienia.
To, że nie jestem inteligentny, jest moim dużym atutem. Nigdy nie podważam tego co mówi zwierzchnik. Zawsze potakuję i powtarzam jego opinie.
Nadaję się? Na pewno?

do 7:5813.03.2019 9:13

oczywiscie ,ze tak jest

Pokaż wszystkie opinie (11)