Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°11°
27 marca 2019

Zastawiają dojazd do śmietników

Zastawiają dojazd do śmietników
fot. UM Jastrzębie

Dojazdy do placyków gospodarczych, które zostały przygotowane przez właścicieli nieruchomości często zastawiane są przez parkujące samochody.

Niestety, taka praktyka może uniemożliwić terminowy odbiór odpadów komunalnych, a co za tym idzie powodować nieład w naszym otoczeniu.

- Znalezienie wolnego miejsca parkingowego, i to jak najbliżej miejsca zamieszkania, jest problemem dla wielu z nas, ale nie usprawiedliwia parkowania samochodu w miejscu do tego nieprzeznaczonym - stwierdzają urzędnicy.

Odpady z placyków gospodarczych odbierane są samochodami specjalistycznymi o dużych gabarytach. A to oznacza, że utrudnieniem dla firmy odbierającej odpady będą zarówno samochody zaparkowane na wąskich drogach dojazdowych do placyków jak i samochody pozostawione bezpośrednio przed pojemnikami.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wątpliwa ozdoba miasta - samochodowe wraki Wątpliwa ozdoba miasta - samochodowe wraki

Zderzenie trzech samochodów  Zderzenie trzech samochodów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
o27.03.2019 18:43

zastawione śmietniki, a co z zastawionymu wejściami do klatek ,gdzie służby ratunkowe nie mogą wynieśc zagrożonych ludzi na noszach

Tylda matylda27.03.2019 16:41

Bedę rysował te auta i tyle

Inglisz ticzer27.03.2019 13:14

@Zburzyć domu postawić parkingi Kolego, jak wpadłeś na tak genialny i jedyny w swojej prostocie pomysł? Przyjmij do wiadomości, że istnieje inny. Jeśli nie można znaleźć wolnego miejsca do parkowania należy żądać od właścicieli samochodów pozbycia się ich. Pozprzedawać lub zezłomować (trudne słowa) wszystkie wokół.

Gość27.03.2019 11:06

Co z wami gorole. Ostatnio macie ze wszystkim problemy. Wy nie potraficie żyć w społeczeństwie.

Zburzyć domu postawić parkingi27.03.2019 10:46

Jeśli nie można znaleźć wolnego miejsca do parkowania należy żądać od administracji budynku powiększenia parkingu. Zaparkingować (trudne słowo) wszystko wokół.

Radio Teheran27.03.2019 8:46

W Jastrzebiu samochody lub smietniki musza lewitowac.
Rozwiazania znane cywilizacji nie znalajduja zastosowania.

Mieszkaniec27.03.2019 8:33

Na Wrocławskiej podobnie zastawią autami i nie mają jak dostać się do kontenerów a ile to wyjść rano i przestawić auto jak w koło jest miejsce bo na rano do roboty ludzie się rozjadą ale są tacy oporni ludzie że niedobrze się robi są wymalowane koperty ale nikt na to nie patrzy a powinny się sypać mandaty do skutku .

Pokaż wszystkie opinie (12)