Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°17°
25 kwietnia 2019

Browar opanuje Ośrodek Wypoczynku Niedzielnego

Browar opanuje Ośrodek Wypoczynku Niedzielnego
fot. pixabay

Został rozstrzygnięty przetarg na dzierżawę powierzchni gastronomicznej na terenie Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego.

Na  terenie Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego, na którym jastrzębianie chętnie spędzają wolny czas zostaną na czas sezonu letniego otwarte punkty gastronomiczne.  Przetarg na ich dzierżawę został rozstrzygnięty i jednym z nich będzie Browar Jastrzębie. Tak więc piwa na OWN nie powinno zabraknąć.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kiler-ów 2-óch na OWN - kino letnie Kiler-ów 2-óch na OWN - kino letnie

W Jastrzębiu zostanie wybudowany browar W Jastrzębiu zostanie wybudowany browar

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (33)
Ja29.04.2019 21:54

Super browar z Rybnika, chłop z lodami hanys z . Wodzisławia. Nie ma to jak wspierać swoich przedsiębiorców z miasta. Kolesiostwo pani prezydent.......

Gość29.04.2019 20:41

@je Nieważne, że piwo jest z Rybnika. Natomiast ważne jest, że ma magnetyzujące poparcie prestiżowego logo.

je29.04.2019 14:46

żaden to jastrzębski browar, skoro piwo produkowane jest w Rybniku, a tu tylko naklejki naklejają

je29.04.2019 14:44

Pij bracie, pij, na starość torba i kij./

Kris29.04.2019 14:26

Wygląda na to, że piwo jest najważniejsze.Moim skromnym zdaniem to tężnia przyciąga" normalnych" ludzi i o nią trzeba zadbać, bo obecnie nie funkcjonuje normalnie a ponadto jest brudna i zaśmiecona.Nie wiem kto bezpośrednio odpowiada za OWN i do kogo należy sprzątanie? Kiedy będą dostępne leżaki dla wypoczywających w ośrodku, a nie dla leżakujących pracowników? Nauczycielowi wytykamy 18 godzinne pensum więc zastanówmy się ile efektywnie pracuje obsługa tegoż ośrodka.

Gość29.04.2019 12:19

Bo lokalnego "pszetsiemiorcę" należy wspierać wszelkimi dostępnymi sposobami. Wówczas dla dobra sprawy przymyka się oko na wytyczne ustawy o wychowaniu w trzeźwości. Jak się urżnąć to tylko jastrzębskim piwem!

zebra29.04.2019 11:18

Byle było to na poziomie a nie kolejny grajdoł dla meneli. Tam powinny być także zdrowe hamburgery itp. aby można było przyjść na chill

Pokaż wszystkie opinie (33)