Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°20°
2 lipca 2019

JSW: Wypłata premii w dniu 15 lipca

JSW: Wypłata premii w dniu 15 lipca
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Związki Zawodowe Jastrzębskiej Spółki Węglowej porozumiały się we wtorek z zarządem spółki, co do terminu i wysokości wypłaty premii z zysku dla pracowników dołowych.

Pracownicy dołowi JSW mogą liczyć na premie w wysokości 4-4,5 tys. zł  na rękę - informacje nieoficjalne. Premia ma wpłynąć na konta górników w dniu 15 lipca br. Oficjalne szczegóły porozumienia mają zostać upublicznione w środę, kiedy zarząd JSW podejmie stosowną uchwałę w tej kwestii.

W rozmowach, które były kolejną rundą negocjacji na temat wypłaty premii wzięli udział przedstawiciele związków zawodowych, a ze strony zarządu - p.o. prezesa Robert Małłek, a także wiceprezesi Tomasz Śledź i Artur Wojtków.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Uruchomiono kolejne ściany. Chcą zwiększyć wydobycie JSW: Uruchomiono kolejne ściany. Chcą zwiększyć wydobycie

Najgorzej jest z JSW. Silny spadek na giełdzie Najgorzej jest z JSW. Silny spadek na giełdzie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (73)
Gość10.07.2019 13:25

Wypłata zysków za rok 2018 zapieprzalem prawie caly rok w listopadzie poszedlem na emeryturę i co premii nie dostanę nawet części a najgorsze jest to że ci co poszli na emeryturę w tym roku na wiosnę też jej nie dostaną.p.Po raz kolejny zwiazki nas wyciu....

Żona 04.07.2019 12:23

Na waciki nawet mi nie starczy..

Anna03.07.2019 22:32

Dlaczego tak mało???Przecież to nawet nie starcza na wczasy z moim misiaczkiem!!!

Yo03.07.2019 22:16

Biurowce w Czechach zarabiają tylko że emerytury później 500zl dostaniecie i będzie bolało o ile dostaniecie niby bogaccy.

Jaenek 03.07.2019 16:30

A co z pracownikami jsw koks my też zapierniczamy w ukropie na piecach gdzie jest teraz po 80-90stopni na stropie i kasa z koksu też jest z tego niezła, dlaczego tylko spółki górnicze dostaną jakaś kpina przecież JSW to jedno

Murzyn03.07.2019 14:24

Wiadomość z ostatniej chwili.Premii nie będzie.Związkowcy chcieli za dużo i Pan prezes padał że ni bydzie nic jak żeście są tacy pazerni.

Pokaż wszystkie opinie (73)