Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°20°
3 lipca 2019

69-latek wbiegł pod nadjeżdżający samochód

69-latek wbiegł pod nadjeżdżający samochód
fot. KMP Jastrzębie

Najprawdopodobniej wtargnięcie pieszego pod nadjeżdżający samochód było przyczyną potrącenia go. Poszkodowany został odwieziony do jastrzębskiego szpitala.

Do zdarzenia doszło we wtorek, około godziny 13:00, na ulicy Rybnickiej. Z pierwszych, wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że pieszy nagle wbiegł pod nadjeżdżający samochód w miejscu niebędącym oznakowanym przejściem. Świadkowie zdarzenia wezwali patrol ruchu drogowego oraz ratownictwo medyczne, które przewiozło rannego do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Jastrzębiu-Zdroju. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.  

Policja apeluje do niechronionych uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności podczas przemieszczania się na drugą stronę jezdni.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Weekend pod wzmożonym nadzorem Weekend pod wzmożonym nadzorem

Pożar na Marusarzówny. Ewakuowano mieszkańców. Jedna osoba nie żyje. Pożar na Marusarzówny. Ewakuowano mieszkańców. Jedna osoba nie żyje.

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Ak03.07.2019 22:03

Alex to co każdemu emerytowi stojącemu przy krawężniku mam się zatrzymywać bo może jest ograniczony ruchowo i akurat chciałby w danym miejscu przejść...? Emeryci rozrabiają w mieście ostatnio.

Alex03.07.2019 20:46

Pewnie nikt z was posiadaczy prawa jazdy nie wie, ale w prawie o ruchu drogowym stoi, że w razie przechodzenia przez jezdnię osoby niepełnosprawnej, używającej specjalnego znaku, lub osoby o widocznej ograniczonej sprawności ruchowej, kierujący jest obowiązany zatrzymać pojazd w celu umożliwienia jej przejścia i to niezależnie od miejsca, w którym przechodzi... https://www.youtube.com/watch?v=R6u-I49EMK8 

Natalia03.07.2019 20:20

Widziałam wypadek z mężem stary emeryt ewidentnie wbiegł facetowi pod koła, a pasy 10 metrów w bok. Wina po stronie pieszego!!

monika Ratownika 03.07.2019 15:05

za kare zbierać kupy psie , to się od uczy , a nie mandat, emeryta stać

Gość03.07.2019 11:40

69 lat i biega. Nieźle

Gość03.07.2019 11:39

Kilka dni wcześniej były działania NURAD czy jak im tam i co porządku a i tak wszyscy łażą jak im popadnie a jak już światła to myślą że na czerwonym to jest dopiero coś żeby przejść.
Winni tego zajścia są panowie w białych czapkach z ul. Slaskiej. Za mało czepiają się pieszych łazęg.

Gość03.07.2019 10:21

Po co on wchodził pod ten samochod?

Pokaż wszystkie opinie (8)