Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
17 lipca 2019

Piłkarze GieKSy w szpitalu

Piłkarze GieKSy w szpitalu
fot. GKS 1962

W piątek czterech piłkarzy GKS-u Jastrzębie - Dawid Gojny, Bartosz Jaroszek Mateusz Kurzanowski i Adam Żak odwiedzili podopiecznych Zespołu Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym w Jastrzębiu-Zdroju.

Początkowo piłkarze GKS 1962 zagrali w karcianą grę Splendor, która dostarczyła im niemałych emocji, a później na świeżym powietrzu rozegrali mecz, w który zaangażowali się głównie młodsi wychowankowie szkoły, dla których piłkarze to prawdziwe gwiazdy, a mecz z nimi należał do jednych z lepszych przeżyć. Na koniec spotkania podopieczni dostali skromne upominki w klubowych barwach - smycze, opaski na ręce czy breloki, a piłkarze wpisali się jako pierwsi do księgi gości. Czy takie spotkania są ważne? Na to pytanie odpowiedziała dyrektor placówki Daria Gieroń:

- Spotkania tego typu są bardzo dobre, ponieważ kultywują one sport, ruch, a przecież każdy sportowiec to dla dziecka gwiazda. Każdy z nich się świetnie prezentuje, uśmiech z twarzy im nie schodzi. Bardzo się cieszymy, że udało się spotkać. Młodzież się fajnie zintegrowała ze sportowcami i mam nadzieję, że to nie zaniknie i będziemy mogli się co jakiś czas z Wami spotykać. Dla dzieci jest to wielka atrakcja, kiedy ktoś z zewnątrz ich odwiedzi, zwłaszcza, że większość czasu spędzają tutaj sami. Bardzo się cieszymy z tego, że jesteście i dziękujemy - mówi dyrektor. 

Spotkanie z pewnością należało do udanych i wierzymy, że będzie ich więcej, chociażby ze względu na radość dzieci.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie samochodów. Kobieta w szpitalu Zderzenie samochodów. Kobieta w szpitalu

Kolejne zakażenia w Jastrzębiu. Następna osoba w szpitalu Kolejne zakażenia w Jastrzębiu. Następna osoba w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość17.07.2019 21:08

A już myślałem, że się czymś struli.

Brawo! 17.07.2019 14:33

Brawo chłopaki!