Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
1 sierpnia 2019

Ślizgawka na lodowisku za free

Ślizgawka na lodowisku za free

Znamy już termin pierwszej ślizgawki na lodowisku „Jastor”. Już niedługo mieszkańcy będą mogli pośmigać na lodzie, korzystając jeszcze z sezonu wakacyjnego. Pierwsze wejście jest bezpłatne. 

W sobotę 24 sierpnia na godzinę 11:00 i zaplanowana jest pierwsza ślizgawka na lodowisku „Jastor”. Tradycyjnie już wstęp na nią jest bezpłatny dla każdego wielbiciela łyżew. Jest to też dobra okazja, aby wybrać się z rodziną lub w gronie przyjaciół na lodowisko i zażyć nieco ruchu. Nie trzeba też tłumaczyć, że uprawianie tego sportu zimowego w lato też ma swoje zalety.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębscy hokeiści wracają lód Jastrzębscy hokeiści wracają lód

JKH GKS brązowym medalistą JKH GKS brązowym medalistą

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość05.08.2019 11:34

@Agniecha Ty nadal przed kompem? Idź się lepiej ślizgać, bo lód zaczyna się topić. Tylko zabierz smartfona.

Agniecha01.08.2019 12:49

W końcu! Fajny sposób na gorące dni. Super sprawa.