Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°13°
23 sierpnia 2019

Znamy ceny biletów MZK

Znamy ceny biletów MZK
fot, MZK Jastrzębie

Od 1 września w komunikacji miejskiej na terenie Jastrzębia i nie tylko duże zmiany. Będzie nowy rozkład jazdy, nowe oznaczenia autobusów. Znamy również ceny biletów MZK.

 

Polub i udostępnij
OBI - Insert
Czytaj też

Uwaga! Od dzisiaj zmiana rozkładu jazdy MZK Uwaga! Od dzisiaj zmiana rozkładu jazdy MZK

Uwaga! Zmiana rozkładu jazdy MZK Uwaga! Zmiana rozkładu jazdy MZK

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (30)
Pańcia29.08.2019 20:58

Do władz MZK. A kto mi zwróci różnicę w cenie biletu jeśli dotychczas jeździłam do pracy za 2.40 a po połączeniu linii 111 i 119 będę płacić 3.40?

zbulwersowana27.08.2019 22:01

Rozkład beznadziejny częstotliwość kursów bardzo mała a bilety drogie. Może MZK wytłumaczy dlaczego są takie drogie bilety u kierowcy.E-bilet to same problemy a nie każdy ma czas ochotę jeżdżenia w kółko do biura MZK i wyjaśniania problemów. Ilość sprzedawanych biletów przez kierowców jest coraz większa a MZK tylko się cieszy z zysków. W innych miastach są biletomaty kupione w projektach unijnych tanie bilety i porządne rozkłady jazdy a w Jastrzębiu niezbyt zasadnie wydane fundusze. Niestety nie wszystkim leży dobro pasażera i komunikacji miejskiej na sercu w naszym mieście i jak na razie widać że nic z tym nikt porządku nie robi. Żenada.

Gość26.08.2019 5:56

Moi drodzy. Tutaj się już na lepsze nic nie zmieni. Pani prezydent nie zależy bo według nowych przepisów nie będzie już mogła kandydować trzeci raz, więc póki co to byleby do końca kadencji a potem to już jakoś będzie.

Alejaja26.08.2019 5:37

MZK chwali się kolorowymi strefami, nowymi numerami kursów, cenami biletów, a nikt ze zbiurokratyzowanego MZK nie mówi o zmniejszeniu ilości kursów i kolorowych lini, po to aby mieć na podwyżki i premie.

D25.08.2019 10:12

Jestem na emigracji od 9 miesięcy i z tego co pamiętam to ceny były takie same..

Ja125.08.2019 9:04

Bilety są drogie. Parę minut jazdy i cena 2.40 w jedną stronę. Samochód taniej wychodzi.

Pawel24.08.2019 13:32

A tak w Jaworznie. Bilet roczny 180 zł

https://www.pkm.jaworzno.pl/www/bilety/cennik-biletow/ 

Nieograniczone przesiadki w kilku miastach.

3 gminy lub więcej miast Normalny 3,60 a w granicy jednego miasta Normalny 1,70 przy elektronicznej karcie. Da się ? Da !

Pokaż wszystkie opinie (30)