Explozja Tańca

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
26 września 2019

Program Konfederacji: 1000 plus i paliwo 3 zł za litr

Program Konfederacji: 1000 plus i paliwo 3 zł za litr
fot. materiały prasowe

W środę jastrzębscy kandydaci Konfederacji Wolność i Niepodległość ogłosili program wyborczy do Sejmu. Główne punkty programu to sprawiedliwe sądy, ulgi podatkowe, silna armia oraz obrona życia.

Konferencja prasowa Konfederacji Wolność i Niepodległość odbyła się na dworcu autobusowym MZK. Miało to znaczenie symboliczne dla kandydatów do Sejmu, jako miejsca, z którego jastrzębianie codziennie wyjeżdżają do pracy w Czechach. Działacze Konfederacji zadeklarowali, że chcą to zmienić.

Przedstawiono tzw. „Piątkę Konfederacji”, czyli najważniejsze punkty programu. Jedną z propozycji jest „1000+ powszechna ulga podatkowa”, PIT na poziomie „0” proc., dobrowolny ZUS, paliwo w cenie 3 zł za litr  (mówił o tym Paweł Piechoczek, pozycja na liście 10). Postulat sprawiedliwych sądów oraz parametryzacja pracę sądów i prokuratury przybliżył Tadeusz Maron (pozycja na liście 4). Grzegorz Gorzoch (pozycja na liście 6) mówił o potrzebie wprowadzenia bonu oświatowego oraz zatrzymania ideologii LGBT. Roman Fritz (pozycja 1 na liście) podkreślał konieczność budowy silnej armii oraz prowadzenia niezależnej polityki zagranicznej, a także o bezpieczeństwie energetycznym i odpowiedzialnej polityce migracyjnej. Aneta Antonik-Faikis (pozycja 11 na liście) przybliżyła problematykę zdrowego życia, obrony życia i ekologiczną.

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Będzie jastrzębska deklaracja praw osób LGBT? Będzie jastrzębska deklaracja praw osób LGBT?

Dlaczego środowiska LGBT atakują Kościół katolicki? Dlaczego środowiska LGBT atakują Kościół katolicki?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (54)
Grzegorz Gorzoch27.09.2019 23:40

Jeśli ktoś ma pytania, to zapraszamy na rozmowę. Na obrażanie i opluwanie nas i Konfederacji przez wyszkolonych i anonimowych troli musimy się uodpornić. Są lepsi od nas w te klocki.

GW27.09.2019 18:56

Kiełbasa, browary i inne towary narodzie kochany ja Tobie dam!
Opiekę lekarską i rentę wysoką tylko mnie wybierz na... tra la la la!

Tata27.09.2019 15:14

Radio Teheran ściema to Cie zrobił.Jakbyś się cieciu jeden cwelu troche więcej interesował niż tym czym Cię nakarmi TVPiS to byś wiedział cioto zafajdana,że ludzie z Konfederacji od lat mają niezmienne poglądy ale niestety przez takich tłuków i ignorantów jak ty amebk umysłowa ciężko jest im się przebić.Niestety głupich jest więcej niż mądrych sam zresztą wiesz po sobie.

Radio Teheran27.09.2019 13:18

"Dajcie spokój, kolejna ściema, po to żeby PiS odebrać głosy. To samo było z Kukiz15"

Narodowcy to pseudoopozycja, beda spijac z dziubka pis jak Kukuz. Taka zagrywka, ze to niby niepis. Sciema zwykla sterowana z Kremla.

Radio Teheran27.09.2019 11:18

"Ten o którym piszesz był narodowym SOCJALISTĄ"

A ci od salutu rzymskiego sa narodowymi kapitalistami?

To sem ja27.09.2019 10:22

teheran, ja wiem, że socjaljzm robi dziury w mózgu... trzymajmy się więc faktów. Ten o którym piszesz był narodowym SOCJALISTĄ (!!!), w skrócie nazistą.
Ogarniasz?! Czy dla ciebie to wszystko jedno...

Gość27.09.2019 9:47

To będzie WIELKIE NIESZCZĘŚCIE jak wejdą do sejmu

Radio Teheran27.09.2019 8:27

"nikt nie jest tak rozsądny i merytoryczny, jak narodowcy"

W 1933 w Niemczech tez tak sadzono.
Ale pomijajat to, spojrz, kto to. Zwykly chopek, ktory nie osiagnal nic zawodowo ani naukowo, za to dzieki konsekwentnej lojalnosci, osiagnal pozycje w ekstremistycznej partii.

Paweł27.09.2019 8:22

Super! W końcu partia która walczy o dobro Polaków. Koniec z rozdawnictwem, koniec z grabieniem pracujących Polaków. Ja zagłosuję na #Konfederacja

Gość27.09.2019 7:06

Nie da się czytać tych nacjonalistycznych wypocin.

Pokaż wszystkie opinie (54)