Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -11°-15°
7 lutego 2020

30-latek kradł w sklepie spożywczym

30-latek kradł w sklepie spożywczym
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W ręce jastrzębskich policjantów wpadł 30-letni złodziej, który nie chciał zapłacić za zakupy w sklepie spożywczym. teraz odpowie za swoje czyny przed sądem. 

Do zdarzenia doszło w jednym z jastrzębskich marketów. Ochrona sklepu wskazała policjantom mężczyznę, który próbował przejść obok kasy, bez uiszczenia opłaty za towar.

- 30-latek, którego mundurowi znają już w związku z wcześniejszymi kradzieżami, tym razem próbował wynieść z marketu artykuły spożywcze o wartości ponad 350 złotych. W trakcie przeprowadzania interwencji okazało się, że jastrzębianin jest poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Jastrzębiu-Zdroju - mówi Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 Z uwagi na liczne kradzieże mundurowi sporządzili na mężczyznę wniosek po ukaranie do Sądu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zakłócał ciszę nocną i trafił za kraty Zakłócał ciszę nocną i trafił za kraty

Domowy oprawca bez taryfy ulgowej Domowy oprawca bez taryfy ulgowej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Radio Teheran07.02.2020 9:05

Byłem głodny wienc kradnem.

XxX07.02.2020 8:06

Rotfl

Gość07.02.2020 6:59

Takich 30 latkow szukających okazji by coś ukraść lub wręcz nagabywajacych by im dać pieniądze jest sporo zwłaszcza przy i w obiektach handlowych .Pracy nie brakuje no ale poco jak ludzie dadzą lub się coś ukradnie.

Gość07.02.2020 6:19

Niech zgadnę.

Zachowywał się nerwowo?

Radio Teheran07.02.2020 6:18

Miasto dziczeje.

Bubamara07.02.2020 6:17

Nowe Jastrzębie