Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
20 marca 2020

Będzie remont ulicy Północnej

Będzie remont ulicy Północnej
fot. UM Jastrzębie

Ulica Północna doczeka się modernizacji. Zostanie wymieniona nawierzchnia asfaltowa. Ma to związek z planowaną budową wiaduktu przy Piłsudskiego.

 Na długości około 800 metrów zostanie wymieniona nawierzchnia asfaltowa. Będą wprowadzone rozwiązania poprawiające bezpieczeństwo ruchu drogowego.

- Wyznaczone zostaną przejścia dla pieszych w nowych lokalizacjach z możliwością wykonania wysp azylu w przyszłości. Północna jest na tyle szeroką drogą, że można na niej wytyczyć miejscami nie dwa, a trzy pasy ruchu. Poprawiona zostanie także geometria skrzyżowań. W przyszłości zostaną wykonane na całej długości chodniki i ścieżki rowerowe    - mówi Jarosław Piechaczek, zastępca naczelnika wydziału infrastruktury komunalnej i inwestycji.

Ulica Północna przejmie ruch samochodowy na czas całkowitego zamknięcia wiadukt na al. Piłsudskiego.  Właśnie tedy przebiegać będzie objazd.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Północna odnowiona przed remontem wiaduktu Północna odnowiona przed remontem wiaduktu

Remont Północnej - zmiana organizacji ruchu Remont Północnej - zmiana organizacji ruchu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (23)
Polka23.03.2020 18:34

Ile lat będą remontować ?

gd22.03.2020 9:50

HETMAN kobieto zdajesz sobie sprawe ze zakorkujesz miasto gdzie jest wiadukt?????????????

Fakir na gwoździach21.03.2020 7:37

Rakieta kosmiczna też będzie? Te urzędnicze obiecanki to mitomania.

Gość20.03.2020 21:14

Za miesiąc będziemy mieć w Jastrzębiu dużo zakazanych a wy robicie remonty? Zajmijcie się szkolnictwem i służba zdrowia bo karawany po tej drodze będą jeździć

do Gość Dziś o 7:5620.03.2020 21:09

Zapytaj Szeredę to jego brocha z zamknięciem tego wiaduktu. Chciał poszaleć i pokazać kim jest.

Lex20.03.2020 18:11

Mieszkaniec mhm. W poniedziałek wchodzą na budowę i się będziecie drzeć że nie wiadomo jak przejechać! Żadnych informacji nie było!

Gość20.03.2020 17:58

Nareszcie, ta ulica to wcześny Gierek, z lat 70. a kiedy to zrobicie??? Róbcie to teraz póki mniejszy ruch. Wiadukt wykorzystajcie na parking dla pracowników magistratu zamieszkałych w innych landach!!!!

Mieszkaniec.20.03.2020 16:12

Proponuję wykonać remont w czasie panującej Pandemii. Samochodów zdecydowanie mniej. Urząd nie generuje kosztów bo nie pracuje. Więc Kasa z rękawa się wytrzepie. Kilka dni i byłaby nowa nawierzchnia. A tak pewnie zaczną remont w jakimś najbardziej ruchliwym i ciepłym okresie.

yaro20.03.2020 15:53

najpierw trzeba wybudować most na Piłsudskiego a nie remontować ul. Północną, bo do tego grajdołu nie będzie można w ogóle wjechać, co za koszmarna wieś

aaa20.03.2020 13:05

Jak cały ruch będzie prowadzony tylko przez Grodzką to będą niewyobrażalne korki.

Pokaż wszystkie opinie (23)