Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 4°
20 marca 2020

Będzie remont ulicy Północnej

Będzie remont ulicy Północnej
fot. UM Jastrzębie

Ulica Północna doczeka się modernizacji. Zostanie wymieniona nawierzchnia asfaltowa. Ma to związek z planowaną budową wiaduktu przy Piłsudskiego.

 Na długości około 800 metrów zostanie wymieniona nawierzchnia asfaltowa. Będą wprowadzone rozwiązania poprawiające bezpieczeństwo ruchu drogowego.

- Wyznaczone zostaną przejścia dla pieszych w nowych lokalizacjach z możliwością wykonania wysp azylu w przyszłości. Północna jest na tyle szeroką drogą, że można na niej wytyczyć miejscami nie dwa, a trzy pasy ruchu. Poprawiona zostanie także geometria skrzyżowań. W przyszłości zostaną wykonane na całej długości chodniki i ścieżki rowerowe    - mówi Jarosław Piechaczek, zastępca naczelnika wydziału infrastruktury komunalnej i inwestycji.

Ulica Północna przejmie ruch samochodowy na czas całkowitego zamknięcia wiadukt na al. Piłsudskiego.  Właśnie tedy przebiegać będzie objazd.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nowe centrum rekreacyjne dla mieszkańców Nowe centrum rekreacyjne dla mieszkańców

Wiadukt na Piłsudskiego przeszedł do historii Wiadukt na Piłsudskiego przeszedł do historii

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (23)
Polka23.03.2020 18:34

Ile lat będą remontować ?

gd22.03.2020 9:50

HETMAN kobieto zdajesz sobie sprawe ze zakorkujesz miasto gdzie jest wiadukt?????????????

Fakir na gwoździach21.03.2020 7:37

Rakieta kosmiczna też będzie? Te urzędnicze obiecanki to mitomania.

Gość20.03.2020 21:14

Za miesiąc będziemy mieć w Jastrzębiu dużo zakazanych a wy robicie remonty? Zajmijcie się szkolnictwem i służba zdrowia bo karawany po tej drodze będą jeździć

do Gość Dziś o 7:5620.03.2020 21:09

Zapytaj Szeredę to jego brocha z zamknięciem tego wiaduktu. Chciał poszaleć i pokazać kim jest.

Lex20.03.2020 18:11

Mieszkaniec mhm. W poniedziałek wchodzą na budowę i się będziecie drzeć że nie wiadomo jak przejechać! Żadnych informacji nie było!

Gość20.03.2020 17:58

Nareszcie, ta ulica to wcześny Gierek, z lat 70. a kiedy to zrobicie??? Róbcie to teraz póki mniejszy ruch. Wiadukt wykorzystajcie na parking dla pracowników magistratu zamieszkałych w innych landach!!!!

Mieszkaniec.20.03.2020 16:12

Proponuję wykonać remont w czasie panującej Pandemii. Samochodów zdecydowanie mniej. Urząd nie generuje kosztów bo nie pracuje. Więc Kasa z rękawa się wytrzepie. Kilka dni i byłaby nowa nawierzchnia. A tak pewnie zaczną remont w jakimś najbardziej ruchliwym i ciepłym okresie.

yaro20.03.2020 15:53

najpierw trzeba wybudować most na Piłsudskiego a nie remontować ul. Północną, bo do tego grajdołu nie będzie można w ogóle wjechać, co za koszmarna wieś

aaa20.03.2020 13:05

Jak cały ruch będzie prowadzony tylko przez Grodzką to będą niewyobrażalne korki.

Pokaż wszystkie opinie (23)