Pogoda na dziś zobacz prognozy
 19°12°
Sklep Medicanna
25 czerwca 2020

Wielkie, kolorowe serce z pomocą dla Szymka

Wielkie, kolorowe serce z pomocą dla Szymka
fot. JastrzebieOnline.pl

Klub GKS Jastrzębie przyłączył się do akcji pomocy małemu Szymonowi. Chłopiec ma guza mózgu i rodzina zbiera środki na kosztowne leczenie.

Klub GKS Jastrzębie, Fundacja Familia włączają się w akcję charytatywną - pomoc dla małego Szymona. Chłopiec ma zdiagnozowanego guza mózgu. Lekarze niemieckiego Tubingen zadeklarowali, że podejmą się jego operacji. Jest już nawet wyznaczony termin na 9 lipca. Jednak to bardzo kosztowny zabieg, przekraczający możliwości rodziców. W sumie potrzeba 128 tys. zł. Jak można pomóc?

GKS Jastrzębie wraz z fundacją Familia ustawił tuż przy kasach przed Stadionem Miejskim duże serce, do którego można wrzucać nakrętki. Jednorazowo zmieści się tam 150 kg. Nakrętki te zostaną następnie zamienione na dofinansowanie leczenia chłopca.

Można także bezpośrednio wpłacać pieniądze, nawet najmniejsze sumy, na portalu charytatywnym. Naprawdę, liczy się każdy grosz.  GKS Jastrzębie oraz Fundacja Familia apelują do mieszkańców, aby każdy – na miarę swoich możliwości – włączył się w pomoc małemu Szymonowi.

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jak pandemia wpłynęła na nasze życie? Jak pandemia wpłynęła na nasze życie?

Ciągle można zaszczepić się przeciwko COVID-19 Ciągle można zaszczepić się przeciwko COVID-19

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
T. Hajto26.06.2020 8:17

Pani Ewelina wyburzyła schody na Wielkopolskiej żeby postawić serduszko koło stadionu. Wrzuciłbym, nawet całe dwa wory 100litrowe które mam ale jakoś stadion mi to obrzydza.

Gość26.06.2020 7:36

Czyli koszt leczenia jest mniejszy od ceny jednego respiratora kupionego od handlarza bronią. Mam na myśli te, za które zapłacono, ale jeszcze ich nie ma, bo producenci nie wiedzą, że mieli dostarczyć.

Ciekawa25.06.2020 20:44

O co chodzi z tymi nakretkami? Na co to komu?

mamuska25.06.2020 14:07

brawo naprawdę cieszy mnie taka inicjatywa i wkoncu ktoś robi coś dla Jastrzębia jeszcze raz brawo dla tej pani