Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
3 lipca 2020

W Jastrzębiu wyzdrowiało 351 osób zakażonych wirusem

W Jastrzębiu wyzdrowiało 351 osób zakażonych wirusem
fot. pixabay

W Jastrzębiu odnotowano 1390 osoby zakażone korona wirusem. Warto jednak pamiętać, że mamy 351 ozdrowieńców. Przyrost zakażonych w ciągu ostatniej doby to 4 osoby.

Sytuacja na terenie Jastrzębia przedstawia się następująco. (Dane według Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej Wodzisław Śląski)

1390   osób zakażonych,
6         osób zmarło,
351     osoby wyzdrowiały
675     osoby w kwarantannie z decyzji sanepidu,
1098  osoby w kwarantannie z powodu przyjazdu do kraju,
24       osób w szpitalu z powodu podejrzenia koronawirusa

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębie kontra COVID. Jest źle? [video] Jastrzębie kontra COVID. Jest źle? [video]

62-latek nie żyje z powodu choroby COVID 62-latek nie żyje z powodu choroby COVID

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
s&d szczepionkowy terror04.07.2020 0:23

"Sąd Rejonowy w Kościanie odmówił wszczęcia postępowania o ukaranie mieszkańca gminy Czempiń, który w czasie obostrzeń związanych z epidemią nie nosił maseczki i przemieszczał się po miejscowości. Zdaniem sądu nakazy i ograniczenia epidemiologiczne zostały wprowadzone niezgodnie z prawem"
- cóż, precedens jest. Nie bójcie się sądów i skarżcie durne i zamordystyczne przepisy. Bo tylko czekają na czas po wyborach, aby nas przymusowo wszystkich wyszczepić "dobrodziejstwem" z ameryki... I nie ważne która pacynka wygra wybory: my, zwykli ludzie, już przegraliśmy...