Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°17°
BS Kredyt bez gwiazdek
31 sierpnia 2020

Twinpigs: przedłużamy wakacje

Twinpigs: przedłużamy wakacje
fot. materiały prasowe

Nowy rok szkolny wiąże się z wieloma niewiadomymi: czy wróci nauczanie zdalne, jakie zasady będą obowiązywać w szkołach? To duża dawka stresu zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Dlatego Park Rozrywki w Żorach podjął jedyną słuszną decyzję: przedłużył wakacje 2020! Letnią atmosferę będzie można poczuć w Twinpigs w każdą sobotę i niedzielę września.

Park Rozrywki będzie czynny od godziny 10:00 do 18:00. W programie ponownie zagoszczą pokazy, z których słynie miasteczko: Napad na bank i Rabusie w pociągu. Dodatkowo: animacje dla dzieci na westernowej uliczce i warsztaty muzyczne z Indianami przy namiotach tipi. Na gości czekać będzie również ponad 50 atrakcji, m.in. Młyńskie Koło, parki linowe, Wahadło Montezumy i kultowe Tajemnicze Podziemie. Wszystkie atrakcje, pokazy i animacje wliczone są w cenę biletu.

Chcesz zabrać rodzinkę na ostatnią letnią przygodę? Skorzystaj z bonu turystycznego i zarezerwuj nocleg w Hotelu Texas. Hotel znajduje się przy Parku Rozrywki Twinpigs i ma specjalną ofertę dla rodziców z dziećmi. Wrześniowy Pakiet Rodzinny obejmuje m.in. 2 noclegi w hotelu, 2 dni zabawy w Parku Rozrywki Twinpigs (sobota i niedziela), bilety do Muzuem Ognia i do Parku Wodnego Aquarion dla całej rodziny, śniadania i obiadokolacje. Zadzwoń na recepcję hotelu i dowiedz się więcej: +48 32 41 60 888. Za pakiet rodzinny możesz zapłacić korzystając z bonów turystycznych.

Park Rozrywki Twinpigs i Hotel Texas znajdują się w Żorach, przy ul. Katowickiej 24. Przy parku i hotelu jest bezpłatny parking dla gości. We wrześniu park otwarty będzie w każdą sobotę i niedzielę w godzinach od 10:00 do 18:00. Więcej informacji na stronie www.twinpigs.zory.pl

Materiał partnera

Polub i udostępnij
Czytaj też

Powstanie park rozrywki na hałdzie? Powstanie park rozrywki na hałdzie?

Jest pomysł na rodzinny park rozrywki w Jastrzębiu Jest pomysł na rodzinny park rozrywki w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!