Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°12°
Wesele w Dąbrówce
3 listopada 2020

Jechał wężykiem mając ponad 2 promile

Jechał wężykiem mając ponad 2 promile
fot. KMP Jastrzębie

Kolejny pijany kierowca został namierzony przez świadka, który powiadomił policję. Mężczyzna jechał wężykiem i tylko szczęściu zawdzięcza, że nikogo nie potrącił.

W sobotę jeden z jastrzębian poruszał się samochodem, jadąc wężykiem, został zauważony przez innego kierowcę, który powiadomił policję.

Patrol ruchu drogowego natychmiast udał się do centrum miasta, gdzie zatrzymał kierowcę. Badanie alkomatem wykazało u niego 2,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

- Pojazd został odholowany na parking strzeżony, a mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Apelujemy do kierowców o zdrowy rozsądek. Kierowanie pod wpływem alkoholu naraża na utratę zdrowia lub życia wszystkich uczestników dróg. Świadkowi bardzo dziękujemy za reakcję, dzięki takiej postawie, następny nietrzeźwy kierujący został wyeliminowany z ruchu - mówi asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijany kierowca potrącił rowerzystę. Ranny w szpitalu Pijany kierowca potrącił rowerzystę. Ranny w szpitalu

Policyjny pościg za złodziejami sprzętu AGD Policyjny pościg za złodziejami sprzętu AGD

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
benek04.11.2020 8:55

Kto nie jehał sam nikdy wenrzykiem to nieh sam pierfszy żóci kamieniem. I co? Nikogo nie widzem, patałahy.