Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°14°
Sklep Medicanna
17 lutego 2021

Zapowiedź rundy wiosennej - GKS Jastrzębie!

Zapowiedź rundy wiosennej - GKS Jastrzębie!
fot. materiały prasowe

Już za chwileczkę, już za momencik wrócą rozgrywki 1. Ligi, a wraz z nimi czas na kolejne rywalizacje z udziałem GKS-u Jastrzębie. Czego można się spodziewać po rundzie wiosennej w wykonaniu piłkarzy Pawła Ściebury. Jak przewidują ich losy zakłady bukmacherskie? O tym w dzisiejszej zapowiedzi!

GKS Jastrzębie – mecze domowe

GKS nie miał łatwej rundy jesiennej, ponieważ uwagi na modernizację stadionu początkowo musiał rozgrywać spotkania na neutralnym obiekcie. Doszło nawet do takiej sytuacji, że podopieczni Pawła Ściebury rozegrali mecz domowy na stadionie Widzewa z Widzewem. Aktualnie Jastrzębianie mają 6 rozegranych spotkań na swoim boisku, z czego zanotowali dwie wygrane i cztery porażki. Było tutaj doskonale widać różnicę, kiedy musieli grać na neutralnych boiskach, a kiedy udało im się wrócić na swój stadion.

GKS ma dwie wygrane z rzędu u siebie, dlatego też kibice bez wątpienia liczą na podtrzymanie takiej formy w nowej rundzie. Tym bardziej że na wiosnę Jastrzębianie rozegrają większość spotkań domowych, gdyż obecnie mają na koncie 6 meczów u siebie i aż 11 na wyjazdach.
Jako ciekawostkę dla typerów zakładów bukmacherskich trzeba wspomnieć, że do tej pory drużyna z Jastrzębia nie zanotowała żadnego remisu w meczu domowym. Problemem jest jednak postawa ofensywy, ponieważ strzelili tylko pięć goli od początku rundy w starciach „u siebie”. Mimo wszystko mają całkiem wysoką średnią bramek, a także meczów z wynikiem +2,5 gola, ponieważ 4 z 6 ich domowych rywalizacji zakończyły się powodzeniem takiego typu z oferty Totolotek zakładów bukmacherskich.

Statystyki – GKS Jastrzębie u siebie:

 • GKS Jastrzębie rozegrał 6 meczów domowych.
 • GKS ma na koncie 2 wygrane w 6 pojedynkach na swoim boisku.
 • Jastrzębianie wywalczyli łącznie 6 punktów na własnym obiekcie w rundzie wiosennej.
 • GKS wygrał dwa ostatnie spotkania domowe.
 • W żadnym meczu domowym tego zespołu nie było remisu.
 • GKS zdobył tylko pięć bramek w meczach domowych, tracąc 12.
 • 4 z 6 meczów domowych tego zespołu to wyniki +2,5 gola.
 • 2,8 taka jest średnia bramek w meczach domowych tego zespołu.
 • GKS Jastrzębie ma na koncie trzy kolejne mecze domowe z wynikiem +2,5 gola.

GKS Jastrzębie – wyjazdy

GKS Jastrzębie w rundzie jesiennej więcej punktów wywalczył na wyjeździe, jednak nie można powiedzieć, żeby tam lepiej sobie radził. Drużyna Pawła Ściebury ma na koncie 10 punktów przywiezionych z delegacji. Składa się na taki bilans 7 porażek, remis i 3 wygrane, więc jak widać – szału nie ma, a większa liczba wywalczonych oczek jest związana z aż pięcioma meczami więcej, które rozegrali poza domem.
GKS Jastrzębie w meczach wyjazdowych sporo stracił, ponieważ 18 goli wpuszczonych w 11 meczach, to bez wątpienia kamyczek do ogródka defensywy. O utrzymanie tego wyniku będzie niezwykle ciężko, ponieważ już w pierwszej kolejce nowej rundy zmierzą się na wyjeździe z Arką Gdynia. Tą samą drużyną, która w rundzie jesienne rozstrzelała GKS.

Warto jednak odnotować, że podobnie, jak w meczach domowych, tak również w delegacjach GKS obudził się na finiszu, dzięki czemu zawdzięcza aktualną pozycję w tabeli. 3 z 5 poprzednich meczów wyjazdowych tego zespołu zakończyło się zwycięstwem, a wcześniej poza domem wywalczyli zaledwie jeden punkt.

Statystyki – GKS Jastrzębie na wyjazdach:

 • GKS Jastrzębie to najbardziej overowa drużyna w 1. Lidze na wyjeździe.
 • 6 z 11 wyjazdów tej drużyny to wyniki +2,5 gola.
 • GKS stracił aż 18 bramek na wyjeździe.
 • GKS zdobywa średnio dokładnie gola na mecz na wyjeździe.
 • 3 z 4 ostatnich delegacji tego zespołu to wyniki +2,5 gola.
 • GKS przegrał 7 z 11 spotkań wyjazdowych w rundzie jesiennej.
 • Jastrzębianie wygrali 3 ligowe delegacje od początku sezonu.
 • GKS wygrał 3 z ostatnich 5 meczów wyjazdowych.
 • Od początku sezonu GKS ma na koncie tylko jeden remis na wyjeździe.

Zakłady bukmacherskie Totolotek – co obstawiać?

W ofercie zakładów bukmacherskich znajdziesz wiele ciekawych opcji na pierwsze spotkanie GKS-u Jastrzębie po wznowieniu rozgrywek. Analitycy zakładów sportowych nie mają tutaj wątpliwości, że Arka będzie faworytem meczu, który rozegra na swoim boisku. Nic dziwnego, ponieważ w Gdyni prezentuje się bardzo dobrze, a dodatkowo w pierwszym spotkaniu bezpośrednim przejechała się po drużynie Pawła Ściebury, notując wysokie zwycięstwo.

GKS Jastrzębie na finiszu rundy jesienne obudził się i wywalczył wtedy większość punktów, więc można zakładać, że spróbują się postawić w Gdyni. 3 z 4 ostatnich spotkań tego zespołu na wyjeździe to wyniki +2,5 gola. Zakładając, że podopieczni Pawła Ściebury podtrzymają statystyki z poprzedniej rundy, gdzie strzelali średnio bramkę na mecz w delegacji, to powinni oni przynajmniej raz trafić do siatki Arki. Przy takim założeniu warto będzie w tej rywalizacji pokusić się o obstawienie wyników +2,5 gola lub BTTS. Mnie osobiście bliżej do tej pierwszej opcji, którą znajdziesz w ofercie Totolotek zakłady bukmacherskie. Na potwierdzenie moich słów wystarczy wspomnieć, że GKS Jastrzębie to najbardziej overowa drużyna na boiskach 1. Ligi, jeśli weźmiemy pod uwagę mecze wyjazdowe.

Arka Gdynia nie przegrała w 3 ostatnich meczach domowych, a wszystkie z nich zakończyły się wynikiem -2,5 gola. Warto jednak wziąć pod uwagę, że na obiekcie w Trójmieście potrafił wygrać między innymi zespół GKS-u Bełchatów, który jest pogrążony w mocnym kryzysie. Wśród ciekawych typów na powrót 1. Ligi z pewnością warto podkreślić kurs na wygraną Arki, jednak na tym poziomie wszystko może się zdarzyć, a forma drużyn po przerwie jest niewiadomą.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.totolotek.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z dnia 02.04.2019 r., na okres sześciu lat, o nr PS4.6831.8.2018.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego na UAM i fan piłki nożnej!

 

Artykuł partnera

Polub i udostępnij
Czytaj też

Adam Lechowski dyrektorem sportowym GKS-u Jastrzębie Adam Lechowski dyrektorem sportowym GKS-u Jastrzębie

Siedmiu zawodników odchodzi z GKS-u Siedmiu zawodników odchodzi z GKS-u

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!