Pogoda na dziś zobacz prognozy
 19°16°
BS Kredyt bez gwiazdek
16 marca 2021

Policyjna pogoń za złodziejami

Policyjna pogoń za złodziejami
fot. pixabay

W piątek około godziny 20:00 w jastrzębskiej galerii handlowej dwóch mężczyzn ukradło kosmetyki i wybiegło ze sklepu. W pogoń za nim rzucili się policjanci po cywilu.

Kryminalni przebywali w galerii, aby sprawdzić stosowanie się do obostrzeń epidemicznych przez klientów galerii. W pewnym momencie zauważyli uciekających mężczyzn.  Ruszyli w pogoń za nimi, domyślając się, że są sprawcami przestępstwa.

- Natychmiast udali się w pościg i zatrzymali 32 oraz 18-letniego jastrzębianina. Przeczucia mundurowych potwierdziły się, zatrzymani dobrowolnie wydali skradziony towar. Tym razem łupem padły kosmetyki o wartości ponad 600 złotych - relacjonuje aspirant Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Zatrzymani przyznali się do winy. Otrzymali zarzut dokonania kradzieży, za co mogą spędzić nawet do 5 lat za kratami więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Poprosił policjantów o zamknięcie w więzieniu Poprosił policjantów o zamknięcie w więzieniu

Syn pobił i okradł matkę Syn pobił i okradł matkę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Jajaja17.03.2021 18:15

Super chłopy za jakiś perfum za 600 zł kara do 5 lat więzienia a baba za kółkiem co ma 2 promile i mogła zabić nie jedna osobę na ulicy kara pozbawienia wolności do 2 lat. Ogień, póje... To prawo jest chyba jakiś głupiec je ustalał. Tragedia

Prawdomowny17.03.2021 10:06

@Prawdomowny: masz racje, nie można wrzucac wszystkich do jednego wora, ale z tego co słyszę dostępność do szajsu jest zdumiewająco prosta i niewiele się w tym temacie zmienia mmo wydawałoby się konkretnych zatrzymań.

@Prawdomowny16.03.2021 19:21

Nie wiem jak teraz, ale pare lat temu mielismy paru naprawde dobrych kryminalnych.
Wiec nie narzekaj, chyba, ze jestes w temacie....

Prawdomowny16.03.2021 16:44

Jacy kryminalni takie zajęcia a towaru na mieście nie ubywa.

Oko proroka16.03.2021 11:08

Lowerboj jak się obudzisz najpierw się wypaluj należy się takiemu swiatowcowi z tej upadłej osady górniczej powtórz to parę razy na dzień może przejdzie

abc16.03.2021 8:03

Swiat staje na głowie, kryminalni zostali rzuceni do covid. Jeden z kluczowych wydziałów Policji, a w mniejszych miastach imo najważniejszy :-(
Mam nadzieje, ze chociaz wywiadowcow nie angazuja do tego :-(

Dżordż Lowerboj16.03.2021 7:35

Budzę się, robię sobie kawę, odpalam laptopa i czytam kolejne newsy z tej upadającej osady górniczej.

Od jakiegoś czasu pojawiają się tylko i wyłącznie informacje, które można podciągnąć do kroniki kryminalnej.

A może by tak coś o nowym multikinie, teatrze, operze, darmowej komunikacji, kolejowym rozkładzie pasażerskim, siedzibach NFZ i ZUS, albo chociaż coś o kliku nowych uczelniach lub miejscach pracy? PORAŻKA!